1. HABERLER

  2. SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

  3. Panasonic Life Solutions Türkiye ile Pozitera’dan işbirliği

Panasonic Life Solutions Türkiye ile Pozitera’dan işbirliği

Panasonic Life Solutions Türkiye, müşterilerine konfor, güvenlik ve enerji verimliliği sağlayan yenilikçi ürün ve çözümleri sunmak için Pozitera ekiplerinden destek alacak.

Panasonic Life Solutions Türkiye ile Pozitera’dan işbirliği

Enerji Günlüğü - Panasonic Life Solutions Türkiye, müşterilerine konfor, güvenlik ve enerji verimliliği sağlayan yenilikçi ürün ve çözümleri sunmak için Pozitera ekiplerinden destek alacak.

Müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını karşılayabilmek için "yenilikçi ürün ve çözümler" sunan Panasonic Life Solutions Türkiye ile Pozitera işbirliği yapacak. 2014 yılında Viko’yu da bünyesine dahil eden Panasonic Life Solutions Türkiye; konfor, güvenlik ve enerji verimliliği sağlayan yenilikçi ürün ve çözümlerini müşterileri ile buluştururken Pozitera ekiplerinden de destek alacak. "İnsan odaklı bakış açısı ile daha iyi ve konforlu bir ‘yaşam’ sunmayı amaçlayan Panasonic Life Solutions Türkiye, bu yaklaşımını Pozitera’nın “Önce insan ve müşteri mutluluğu” hedefi ile eğittiği uzmanların saha iletişim desteğiyle gerçekleştirecek ve müşterileri için keyifli bir alışveriş ve kullanım deneyimi sağlayacak.

Pozitera Perakende Geliştirme Hizmetleri A.Ş. 2007’den bu yana, ulusal ve uluslararası birçok markanın, Türkiye genelinde tüketiciye tanıtımı ve ürünlerinin özelliklerinin doğru bilgilendirilmesi üzerine hizmetler sunuyor. “Perakende Digital” sistemiyle günlük takiplerini sahadan canlı yayınla anında müşterilerine ulaştırıyor.

 

Önceki ve Sonraki Haberler