1. HABERLER

  2. PETROL

  3. Petkim ve STAR Rafineri logoları yenileniyor

Petkim ve STAR Rafineri logoları yenileniyor

SOCAR’ın grup şirketlerinden Petkim ve STAR Rafineri logolarında da artık SOCAR logosunun alevi kullanılacak. 

Petkim ve STAR Rafineri logoları yenileniyor

Enerji Günlüğü - SOCAR’ın grup şirketlerinden Petkim ve STAR Rafineri logolarında da artık SOCAR logosunun alevi kullanılacak. 

SOCAR’ın kaynaktan hayata kesintisiz ve güvenli enerji üretimini simgeleyen alev amblemi, SOCAR Türkiye iştiraklerinden Bursagaz ve Kayserigaz’ın ardından Petkim ve STAR Rafineri logolarında da yerini aldı.  SOCAR’ın, “Tek SOCAR, Tek Alev” yaklaşımıyla sürdürdüğü marka mimarisi çalışmaları kapsamında grup şirketlerinden Petkim ve STAR Rafineri logolarında da artık SOCAR logosunun alevi kullanılacak. 

petkim-logo.jpg

“KURUMSAL DEĞERLERİMİZİ DAHA GÜÇLÜ İFADE EDECEK”

SOCAR Türkiye İletişim ve Kamu İlişkileri Başkanı Mikayil Yusifov, gerçekleştirilen logo değişiklikleri konusunda yaptığı açıklamada, “SOCAR’ın alevini marka mimarimizin odağına aldığımız logo yenileme çalışmalarımızı, şirket olarak sahip olduğumuz güçlü sinerjiyi tüm iştiraklerimizde vurgulayabilmek açısından önemsiyoruz. Bu güçlü dönüşümün ve birlikteliğin yeni logoda da hissedilmesi amacımız doğrultusunda, SOCAR’ın kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışını temsil eden SOCAR alevi, bundan sonra grup şirketlerimiz Petkim ve STAR Rafineri’de de parlayarak kurumsal değerlerimizi daha güçlü ifade edecek” ifadesini kullandı.

 

Önceki ve Sonraki Haberler