1. HABERLER

  2. PETROL

  3. Petrol Ofisi, İzmir’de bir günde 5 istasyon açtı

Petrol Ofisi, İzmir’de bir günde 5 istasyon açtı

Petrol Ofisi, 1.900’ü aşkın istasyon sayısına İzmir’de bir günde açılışını gerçekleştirdiği 5 istasyon daha ekledi.

Petrol Ofisi, İzmir’de bir günde 5 istasyon açtı

Enerji Günlüğü - Türkiye akaryakıt sektörü şirketlerinden Petrol Ofisi, İzmir’de bir günde 5 yeni istasyonun açılışını gerçekleştirdi.

Türkiye akaryakıt ve madeni yağlar sektörlerinde çalışmalar yürüten Petrol Ofisi, pandemi ve onun yarattığı zorlu koşullara rağmen yatırımlarına devam ediyor. Petrol Ofisi, 1.900’ü aşkın istasyon sayısına İzmir’de bir günde açılışını gerçekleştirdiği 5 istasyon daha ekledi. 17 Mayıs Salı günü birbiri ardına düzenlenen açılış törenlerine Petrol Ofisi CEO’su Selim Şiper, Perakende Direktörü Yiğit Meral ile şirket yöneticileri katıldı.

İZMİR’DE DAĞITIM AĞI DAHA DA GÜÇLENDİ

İlk açılış töreni, Kocaer Ailesi’ne ait olan İzmir’in Konak ilçesindeki Hatay semti, İnönü Caddesi’nde bulunan Kocaer Petrol’de gerçekleştirildi. İkinci ve üçüncü açılışlar ise Cantürk Grup’un işletmeciliğini yaptığı Urla ilçesindeki Macide Cantürk ve Cantürk Petrol istasyonlarında düzenlendi. İzmir’deki açılışların dördüncüsü ise Bornova ilçesindeki Kamil Tunca Bulvarı’nda bulunan Çağsan Petrol’de Hasan Çağlayan, Hüseyin Çağlayan, Adnan Güreler ve Aziz Ulu’nun ev sahipliğinde yapıldı. Petrol Ofisi’nin açılışların sonuncusu ise, Bornova ilçesi İstanbul Caddesi’ndeki Evka-3’teki Hilpet Petrol istasyonunda gerçekleştirildi.

“YENİ İSTASYONLAR MARKAMIZA DUYULAN GÜVENİ GÖSTERİYOR”

Pandemi, enerji, üretim ve tedarik alanlarında yaşanan sorunlara karşın yatırımlarına hız kesmeden devam ettiklerini vurgulayan Petrol Ofisi CEO’su Selim Şiper; “Enerji konusunda dünya zor bir süreçten geçiyor. Artan maliyetler nedeniyle yaşanan sıkıntılara karşın biz, dağıtım ağımıza 5 yeni istasyon daha ekledik. Bu dönemde aramıza katılan yeni istasyonlar, Petrol Ofisi’nin gücünü ve bayilerimizin markamıza duydukları güveni gösteriyor” dedi.

“İSTASYONLARIMIZDA HİZMET KALİTESİNİ DE ARTTIRIYORUZ”

Petrol Ofisi Perakende Direktörü Yiğit Meral ise, müşteri memnuniyeti hedefleri doğrultusunda sadece istasyon sayılarını arttırmakla kalmadıklarını belirterek, “İstasyon ağımızı genişletmenin yanında, aynı zamanda istasyonlarımızdaki fiziki koşulları ve hizmet kalitemizi de arttırıyoruz. Hayata geçirdiğimiz yenilikler ve yaptığımız güçlü iş birlikleri sayesinde bugün istasyonlarımız akaryakıt alınan yerlerin ötesinde, müşterilerimizin tüm alışverişlerini yapabildikleri, kahveden sandviçe keyifli vakit geçirdikleri birer mola alanlarına dönüşmüş durumda” diye konuştu.

 

Önceki ve Sonraki Haberler