1. HABERLER

  2. PETROL

  3. Petrol Ofisi’nde kimse işten çıkarılmayacak 

Petrol Ofisi’nde kimse işten çıkarılmayacak 

Petrol Ofisi CEO’su Selim Şiper, Covid 19 salgınıyla mücadelede insan sağlığını her şeyin üzerinde tuttukların beliterek “Süreç boyunca hiçbir çalışanımız işten çıkarılmayacak” dedi. 

Petrol Ofisi’nde kimse işten çıkarılmayacak 

Enerji Günlüğü - Petrol Ofisi CEO’su Selim Şiper, Covid 19 salgınıyla mücadelede insan sağlığını her şeyin üzerinde tuttukların beliterek “Süreç boyunca hiçbir çalışanımız işten çıkarılmayacak” dedi. 

Petrol Ofisi CEO’su Selim Şiper yaptığı açıklamada, küresel bir salgına dönüşen Coronavirus’un insan sağlığı için çok önemli tehdit oluşturduğunu belirtti. Virüsle yapılan mücadeleye vurgu yapan Petrol Ofisi CEO’su Selim Şiper, “Bu önemli süreçte, akaryakıt sektörü lideri olarak 1.780’e yaklaşan bayimizle Türkiye’nin her noktasında, insan ve toplum sağlığına öncelik vererek aldığımız tüm tedbirler kapsamında 7/24 hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu süreç, bir olmamız, birlikte olmamız, dayanışma göstermemiz gereken bir süreç. Tüm toplumun, bireysel ya da kurumsal herkesin birlikte mücadele etmesi gereken zamanlar geçiriyoruz” dedi. 

Petrol Ofisi çatısı altındaki herkesin, başarılarda, iyi günlerde olduğu gibi bu zorlu günlerde de birlik ve beraberlik içinde hareket ettiğini vurgulayan Selim Şiper, “Bu birlik ruhu ve sorumluluklarımız çerçevesinde, içinde bulunulan süreç boyunca bünyemizde yer alan hiçbir çalışan arkadaşımız koronavirüs salgını nedeniyle işten çıkarılmayacaktır. Çalışanlarımızın aileleriyle birlikte bu dönemi sağlık ve esenlikle atlatmaları önceliğimizdir. Bayilerimizle de aynı yaklaşımı sergilemeleri yönündeki tavsiye ve önerilerimizi paylaşıyoruz. Hep birlikte bu zor günlerin de üstesinden geleceğimizden şüphemiz yoktur” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler