1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. Salihli OSB YG-AG elektrik şebekesi yaptıracak

Salihli OSB YG-AG elektrik şebekesi yaptıracak

Manisa Salihli OSB, YG-AG elektrik şebekesi yapım işi için ihale yapacak. Manisa Salihli OSB’nin Müteşebbis Heyeti Başkanlığı,...

Salihli OSB YG-AG elektrik şebekesi yaptıracak

Enerji Günlüğü – Manisa Salihli OSB, YG-AG elektrik şebekesi yapım işi için ihale yapacak. 

Manisa Salihli OSB’nin Müteşebbis Heyeti Başkanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının kredi desteği ile Manisa Salihli Organize Sanayi Bölgesi 2. Etap alanına ait, YG-AG elektrik şebekesi yapım işini, birim fiyat esası ve birim fiyatların her biri için geçerli olmak üzere işin tümüne indirim verilmek suretiyle, kapalı zarf teklif alma usulü ile ihale edecek.

İhale, 09 Ekim 2018 günü, saat 10.00’da, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mah., Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Cad., No: 154, 1. Kat, 159 nolu Toplantı Salonu, Çankaya, Ankara adresinde yapılacak. 

İhale konusu işi için 4.336.000 TL keşif bedeli ve 303.520 TL de geçici teminat belirlendi. İsteklilerin mali yeterlilik evrakını ve iş deneyimi belgelerini ibraz etmesi ve kazandığı taktirde işi 31 Temmuz 2019 tarihine kadar tamamlaması gerekecek. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek.

Tekliflerin en geç ihale günü, ihale saatine kadar, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mah., Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Cad., No: 154, 1. Kat, 155 nolu oda, Çankaya, Ankara adresine elden teslim edilmesi veya iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla gönderilmesi gerekiyor. 

İhale dokümanı Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mah., Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Cad., No: 154, 1. Kat, 155 nolu odasında veya Manisa Salihli Organize Sanayi Bölgesi, Müteşebbis Heyet Başkanlığı, Eski Cami Mah., 15. Sokak, No: 2, Salihli, Manisa  adresinde görülebilecek ve 350 TL karşılığı Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mah., Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Cad., No: 154, 1. Kat, 155 nolu odadan temin edilebilecek. 

Etiketler : , , , ,