1. HABERLER

  2. PETROL

  3. Samsun İlkadım’da satılık benzinlik arsası

Samsun İlkadım’da satılık benzinlik arsası

Samsun Büyükşehir Belediyesi, İlkadım ilçesine bağlı Tepecik Mahallesindeki akaryakıt ve servis istasyonu arsasını satışa çıkaracak.

Samsun İlkadım’da satılık benzinlik arsası

Enerji Günlüğü - Samsun Büyükşehir Belediyesi, İlkadım ilçesine bağlı Tepecik Mahallesindeki akaryakıt ve servis istasyonu arsasını satışa çıkaracak.

Samsun ilinin İlkadım ilçesine bağlı Tepecik Mahallesinde; 12440 ada, 1 numaralı parsel üzerinde yer alan, 6.164,71m2 genişliğindeki, Samsun Büyükşehir Belediyesine ait, imar planında akaryakıt ve servis istasyonu alanı olarak ayrılmış olan arsa, 36.988.260 lira tahmini bedel ve 1.109.647,80 lira geçici teminat bedeliyle ihaleye çıkarılacak. 

İhaleyi kazanan istekli, %25 peşin ödeme yapacak, kalan tutar kanuni faiz uygulanmak suretiyle ve sözleşme tarihinden bir ay sonra başlayacak şekilde 24 eşit taksitte ödenebilecek. 

İhale, 16 Mart 2023 günü, saat 14.30’da, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Ek Hizmet Binası, 1. Kat, Toplantı Salonu, Hançerli Mahallesi, 216. Sokak, No: 8, İlkadım, Samsun adresinde kapalı teklif usulüyle yapılacak. 

İhale şartnamesi Samsun Büyükşehir Belediyesi, Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığı, Emlak Şube Müdürlüğünden ücretsiz temin edilebilecek. 

Teklifler en geç ihale günü ihale saatine kadar; Samsun Büyükşehir Belediyesi, Ek Hizmet Binası, Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanlığı, 1. Kat, Toplantı Salonu, Hançerli Mahallesi, 216. Sokak, No: 8, 55020, İlkadım, Samsun adresine teslim edilecek ya da belirtilen saatte ulaşmış olmak kaydıyla, postayla da gönderilebilecek.

Önceki ve Sonraki Haberler