1. HABERLER

  2. PETROL

  3. Samsun Terme’de benzinlik arsası satılacak

Samsun Terme’de benzinlik arsası satılacak

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Terme ilçesine bağlı Söğütlü Mahallesindeki akaryakıt ve servis istasyonu arsasını satışa çıkaracak.

Samsun Terme’de benzinlik arsası satılacak

Enerji Günlüğü - Samsun Büyükşehir Belediyesi, Terme ilçesine bağlı Söğütlü Mahallesindeki akaryakıt ve servis istasyonu arsasını satışa çıkaracak.

Samsun ilinin Terme ilçesine bağlı Söğütlü Mahallesinde; 122 ada, 14 numaralı parsel üzerinde yer alan, 14.765,11m2 genişliğindeki, Samsun Büyükşehir Belediyesine ait, imar planında akaryakıt ve servis istasyonu ve ticaret turizm alanı olarak ayrılmış olan arsa, 44.295.330 lira tahmini bedel ve 1.328.859,90 lira geçici teminat bedeliyle ihaleye çıkarılacak. 

İhale, 04 Mayıs 2023 günü, saat 14.30’da, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Ek Hizmet Binası, 1. Kat, Toplantı Salonu, Hançerli Mahallesi, 216. Sokak, No: 8, İlkadım, Samsun adresinde kapalı teklif usulüyle yapılacak. 

İhale şartnamesi Samsun Büyükşehir Belediyesi, Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığı, Emlak Şube Müdürlüğünden ücretsiz temin edilebilecek. 

Teklifler en geç ihale günü ihale saatine kadar; Samsun Büyükşehir Belediyesi, Ek Hizmet Binası, Yazı İşleri ve Kararlar Dairesi Başkanlığı, 1. Kat, Toplantı Salonu, Hançerli Mahallesi, 216. Sokak, No: 8, 55020, İlkadım, Samsun adresine teslim edilecek ya da belirtilen saatte ulaşmış olmak kaydıyla, postayla da gönderilebilecek.

İlgili Haberler
Önceki ve Sonraki Haberler