1. HABERLER

  2. SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

  3. SEDAŞ’tan iş güvenliği ormanı

SEDAŞ’tan iş güvenliği ormanı

Enerji Günlüğü - SEDAŞ, çalışanlarıyla birlikte iş güvenliği hatıra ormanı projesini hayata geçirecek. Akcez bünyesinde faaliyet gösteren...

SEDAŞ’tan iş güvenliği ormanı

Enerji Günlüğü - SEDAŞ, çalışanlarıyla birlikte iş güvenliği hatıra ormanı projesini hayata geçirecek. 

Akcez bünyesinde faaliyet gösteren Sakarya Elektrik Dağıtım AŞ (SEDAŞ), Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce’de sosyal sorumluluk kapsamında, doğanın korunması, erozyonun önlenmesi ve gelecek nesillere yeşil bir dünya bırakılması adına bir proje başlattı. Şirket, sayaç okuma ekipleri ile İş Güvenliği Ormanı Projesine start verdi.

SEDAŞ İnsan Kaynakları Yönetim Sistemleri Direktörü Selda Özaçar iş güvenliği eğitimlerini başarıyla tamamlayan çalışanları ayrı ayrı tebrik ederek iş güvenliği sertifikalarını ve çalışanlar için dikilmiş fidanların belgelerini kendilerine teslim etti. 

SEDAŞ çalışanları için iş güvenliği konusunda fidan bağışıyla farkındalık ve çalışanlarda olumlu motivasyon sağlamayı hedefliyor. Şirket, iş güvenliği eğitimlerini başarıyla tamamlayan her çalışanı için Çekül Vakfı’na fidan bağışında bulunacak. Toplamda 1675 çalışanın İş Güvenliği eğitimlerine katılımı sağlanırken her çalışan için ayrı ayrı fidan dikilmesini sağlayacak olan SEDAŞ, bu sayede bir İş Güvenliği Ormanı’nın kurulmasına da vesile olacak.

Önceki ve Sonraki Haberler