1. HABERLER

  2. PETROL

  3. Shell & Turcas`a Müşteri Memnuniyetinde Uluslararası Ödül

Shell & Turcas`a Müşteri Memnuniyetinde Uluslararası Ödül

Enerji Günlüğü - Shell & Turcas Uluslararası Stevie Awards’ta “Yılın Müşteri Hizmetleri Departmanı” alanında Gümüş Ödülü kazandı.Bu yıl...

Shell & Turcas`a Müşteri Memnuniyetinde Uluslararası Ödül

Enerji Günlüğü - Shell & Turcas Uluslararası Stevie Awards’ta “Yılın Müşteri Hizmetleri Departmanı” alanında Gümüş Ödülü kazandı.

Bu yıl 1500'den fazla başvurunun gerçekleştiği 2014 Stevie Awards’ın “Yılın Müşteri Hizmetleri Departmanı” kategorisinde Shell & Turcas Gümüş Ödül kazandı. Shell & Turcas, 21 Şubat 2014 tarihinde Stevie Awards tarafından Las Vegas’ta gerçekleştirilen törende ödülüne kavuştu.

Shell & Turcas “Yılın Müşteri Hizmetleri Departmanı” kategorisinde ilk kez katıldığı yarışmada "Gümüş Ödül" kazanarak sektöründeki tüm markaları geride bıraktı. Shell & Turcas adına ödülü Müşteri Hizmetleri Operasyon Müdürü Kasım Taştepe aldı.

2014 Stevie Awards’ın “Yılın Müşteri Hizmetleri Departmanı” kategorisinde ödül kazanan, Shell & Turcas’ın müşteri memnuniyetini ön planda tutma alanındaki başarısı bir kez daha tescillendi. Şirketin başarısının arkasında müşteri odaklılık ilkesiyle uyguladığı projeler, yaratıcı ve hızlı çözüm anlayışı ve kaliteli bir satış sonrası destek hizmeti yatıyor.

Shell & Turcas’ınkendi müşterilerine uyguladığı anketle tespit ettiği “Müşteri Memnuniyet Endeksi” 2010’dan bu yana adım adım gelişme gösterdi ve 2013’ün sonunda 10 üzerinden8,5 memnuniyet notuna ulaştı. Bu yüksek oranla birlikte 2013 yılı içinde gerçekleştirilen 48 farklı projeyle de Shell grubu içerisinde en iyi başarı sağlayan 5 ülkeden biri oldu.

Shell & Turcas Müşteri Hizmetleri birimi 60 kişilik ekibiyle Shell’in Türkiye’deki Perakende ve Ticari Akaryakıtlar, Ticari Filo, Madeni Yağ, Denizcilik ve Havacılık iş kollarının 12 bin müşterisine ve ayrıca 1,5 milyon bireysel müşteriye hizmet veriyor. Birim, hızlı çağrı/e-posta cevap verme, minimum çağrı kaybı ve etkin şikayet yönetimiyle müşterilerine kaliteli bir hizmet sunuyor.

Önceki ve Sonraki Haberler