1. HABERLER

  2. PETROL

  3. Shell`den 1 milyon sürücüye yakıt tasarrufu eğitimi

Shell`den 1 milyon sürücüye yakıt tasarrufu eğitimi

Enerji Günlüğü - Shell başlattığı “Hedef Bir Milyon” kampanyasıyla dünya genelinde yakıt tasarrufunu teşvik ediyor ve 1 milyon sürücüye eğitim...

Shell`den 1 milyon sürücüye yakıt tasarrufu eğitimi

Enerji Günlüğü - Shell başlattığı “Hedef Bir Milyon” kampanyasıyla dünya genelinde yakıt tasarrufunu teşvik ediyor ve 1 milyon sürücüye eğitim vermeyi hedefliyor.  Türkiye’deki sürücüler de global tasarruf liginde 27 ülkeyle mücadele edecek ve dünya birincisi olmak için yarışacaklar. Shell, dünya çapında bir milyon sürücüye yakıt tasarrufu sağlamalarına yardımcı olacak “Hedef Bir Milyon” kampanyasını başlattı. Shell, Hedef Bir Milyon kapsamında web sayfasından sürücülere yakıt maliyetlerini azaltmalarını sağlamak için neler yapabileceklerini gösteren interaktif ve online oyunlar sunuyor. Hedef Bir Milyon kampanyası, Türkiye de dahil olmak üzere toplam 27 ülkenin tasarruf konusunda tatlı rekabetine de sahne olacak.

Shell & Turcas Perakende Satışlar Pazarlama Müdürü Günden Yılmaz kampanyaya ilişkin olarak, “Ulaşımda kullanılan enerjinin tasarruflu kullanımıyla hem çevreye hem de ekonomiye büyük katkı sağlanabileceğine inanıyoruz. Araştırma sonuçları Türkiye’deki sürücülerin tasarruf konusunda hassas olduklarını gösteriyor. Bizim de amacımız sürücülere nasıl yakıt tasarrufu sağlayabileceklerini keyifli bir yolla göstermek ve teşvik etmek. Türkiye’nin birçok alanda olduğu gibi Tasarruf Liginde de farkını Hedef 1 Milyon web sitesindeki oyunlara katılarak göstereceğine inanıyorum” dedi.

RENKLİ AKTİVİTELER GERÇEKLEŞTİRİLECEK
Etkinlikler kapsamında 15-16-23 Eylül tarihlerinde 4 farklı noktada saha tanıtım aktiviteleri düzenlenerek, yakıt tasarrufuna dikkat çekilecek. Katılımcılar, kurulan Hedef Bir Milyon standlarında çeşitli hediyeler kazanma şansını yakalayacak.

Önceki ve Sonraki Haberler