1. HABERLER

  2. PETROL

  3. Shell`den iki kat daha uzun ömürlü yeni hidrolik yağ

Shell`den iki kat daha uzun ömürlü yeni hidrolik yağ

Enerji Günlüğü - PETDER rakamlarına göre Türkiye’de son beş yıldır madeni yağlar pazarında lider konumda bulunan Shell Madeni Yağlar, yeni ürünü...

Shell`den iki kat daha uzun ömürlü yeni hidrolik yağ

Enerji Günlüğü - PETDER rakamlarına göre Türkiye’de son beş yıldır madeni yağlar pazarında lider konumda bulunan Shell Madeni Yağlar, yeni ürünü Shell Tellus S3 M hidrolik yağı piyasaya sundu. Şirketten yapılan açıklamaya göre yeni ürün Shell'in bir önceki çinko içermeyen ürününden iki kat daha uzun yağ ömrüne, gelişmiş pompa koruması ve sistem etkinliğine sahip. Aşınma önleyici teknolojiden yararlanan Shell Tellus S3 M, yüksek sıcaklık ve işletim koşulları altında çalışabilecek şekilde geliştirildi. Shell Tellus S3 M'nin düşük su toksisitesine sahip olması, sızıntı durumunda çevre üzerinde bıraktığı etkiyi azaltıyor ve operatörlere, faaliyetlerinin çevre üzerindeki etkilerini daha iyi yönetmelerinde yardımcı oluyor. Yeni ürün, plastik enjeksiyon kalıplama ile mobil ekipman işlemleri dahil birçok üretim uygulamasına uygun.
Shell & Turcas Madeni Yağlar Genel Müdürü Burçin Toktamış "Müşterilerimize önemli avantaj sağlayan bir ürün daha sunduk. Shell’in ileri teknoloji ürünleri, her zaman müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine göre geliştiriliyor. Shell Tellus S3 M de, bu anlayışın üst seviyede uygulandığı ürünlerinden biri" dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler