1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. Siemens`den motor bakım onarım merkezi

Siemens`den motor bakım onarım merkezi

Enerji Günlüğü – Siemens Adana'da motor bakım onarım merkezi açtı.Adana'nın Yüreğir ilçesinde açılan Siemens'in motor bakım onarım merkezinde 2X25...

Siemens`den motor bakım onarım merkezi

Enerji Günlüğü – Siemens Adana'da motor bakım onarım merkezi açtı.

Adana'nın Yüreğir ilçesinde açılan Siemens'in motor bakım onarım merkezinde 2X25 ton kapasiteli montaj vinci, son teknoloji motor ve jeneratör test üniteleri ve modern yıkama ve boyama sistemleri yer alıyor.

Merkezde marka ve modelden bağımsız olarak tüm alçak gerilim-yüksek gerilim AC ve DC motorlar ve jeneratörlerin tamir ile bakımları yapılabiliyor. Ayrıca merkezde müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik motorlarda çeşitli modifikasyonlar da gerçekleştirilebiliyor. 50 tona kadar Siemens/Flender redüktör ve motorlu redüktörlerinin servisi ve Siemens sürücülerinin bakımı da yine Adana motor bakım onarım merkezinde gerçekleştirilebiliyor.

Siemens Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Hüseyin Gelis açılış davetinde yaptığı konuşmada Adana'nın Siemens için önemini “Siemens olarak Adana'ya gelişimiz 1950'li yıllara dayanıyor. Adana'nın sanayisi ve ekonomik gücü ile bölgede önemli bir merkez olduğunun bilincindeyiz.” sözleriyle dile getirdi.

Siemens Adana Motor bakım onarım merkezinin açılış kurdelesini Siemens Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Hüseyin Gelis, Siemens Türkiye Endüstri Sektörü Lideri Ali Rıza Ersoy ve Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç birlikte kesti.

Başta demir çelik, çimento, petrol, yiyecek-içecek, tekstil, cam, kağıt-ağaç, otomotiv, su ve atık su başta olmak üzere birçok sektörde kullanılan motorların ihtiyaçlarını karşılayacak merkez ile Adana ve çevresinin yanı sıra tüm Orta Doğu Bölgesi'ne de hizmet verilecek.

Önceki ve Sonraki Haberler