1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. Siverek OSB elektrik iletim hattı yaptıracak

Siverek OSB elektrik iletim hattı yaptıracak

Şanlıurfa Siverek OSB, enerji nakil hattı yapım işleri için hizmet satın alacak.

Siverek OSB elektrik iletim hattı yaptıracak

Enerji Günlüğü - Şanlıurfa Siverek OSB, enerji nakil hattı yapım işleri için ihaleyle hizmet satın alacak.

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesindeki Siverek Organize Sanayi Bölgesi’nin (OSB) Müteşebbis Heyeti Başkanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının kredi desteği ile Siverek OSB alanına ait enerji nakil hattı yapım işini, birim fiyat esası ve birim fiyatların her biri için geçerli olmak üzere işin tümüne indirim verilmek suretiyle, kapalı zarf teklif alma usulüyle ihale edecek.

İhale, 15 Aralık 2022 günü, saat 10.00’da, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Caddesi, No: 154, 1. Kat, 159 nolu Toplantı Salonu, Çankaya, Ankara adresinde yapılacak. 

İhale konusu iş için 10.758.000 lira keşif bedeli ve 322.740 lira da geçici teminat belirlendi. İsteklilerin mali yeterlilik evrakını ve iş deneyimi belgelerini ibraz etmesi ve kazandığı takdirde işi 30 Haziran 2023 tarihine kadar tamamlaması gerekecek. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek.

İhale dokümanı Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Cadde, No: 154, 1. Kat, 155 nolu odasında veya Siverek OSB Müteşebbis Heyet Başkanlığı, Siverek Kaymakamlığı Ek Hizmet Binası, Camikebir Mahallesi, Atatürk Bulvarı, No: 101, Siverek, Şanlıurfa adresinde görülebilecek ve 1.000 TL karşılığı Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Cad., No: 154, 1. Kat, 155 nolu odadan temin edilebilecek.

Tekliflerin en geç ihale günü, ihale saatine kadar, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Cad., No: 154, 1. Kat, 155 nolu oda, Çankaya, Ankara adresine elden teslim edilmesi veya iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla gönderilmesi gerekiyor.