1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. SOCAR Energy School mezunları sertifikalarını aldı

SOCAR Energy School mezunları sertifikalarını aldı

Enerji sektörüne nitelikli insan gücü yetiştirmeyi teşvik etmek amacıyla SOCAR Türkiye ve Sabancı Üniversitesi işbirliğiyle hayata geçirilen SOCAR Energy School programı ikinci dönem mezunlarını verdi.

SOCAR Energy School mezunları sertifikalarını aldı

Enerji Günlüğü - SOCAR Türkiye ve Sabancı Üniversitesi, EDU iş birliği ile hayata geçirilen SOCAR Energy School programının yeni dönem mezunları, düzenlenen törenle sertifikalarını aldı.

Türkiye’nin en büyük entegre endüstri grubu SOCAR Türkiye ve Sabancı Üniversitesi Yönetici Geliştirme Birimi (EDU) iş birliğiyle düzenlenen SOCAR Energy School sertifika programının ikincisi gerçekleştirildi. Dokuz hafta süren programı başarıyla tamamlayan katılımcılara, düzenlenen törenle sertifikaları verildi.

PROGRAMIN ÜÇÜNCÜ DÖNEMİ BU YIL

Enerji alanında dünyaca ünlü uzmanların, ulusal ve uluslararası üniversitelerden öğretim üyelerinin ders verdiği SOCAR Energy School sertifika programı, kamu ve özel sektör yöneticilerinden basın mensuplarına kadar pek çok farklı sektörden katılımcıyı buluşturdu. Küresel ve bölgesel enerji konularının ele alındığı programda, Hazar Havzası ile Türkiye ve Azerbaycan’ın enerji politikaları, iklim değişikliği ve enerji güvenliği, yenilenebilir enerji kaynaklarının durumu ve geleceği gibi konularda dersler verildi ve paneller yapıldı. 

Katılımcılara, enerjinin farklı alt alanlarını kapsayan 360 derece bakış açısı sağlamayı amaçlayan programın üçüncü döneminin 2024 yılında gerçekleştirilmesi planlanıyor.

 

Önceki ve Sonraki Haberler