1. HABERLER

  2. PETROL

  3. Socar Turkey, 4 petrol arama ruhsatını terketti

Socar Turkey, 4 petrol arama ruhsatını terketti

Enerji Günlüğü - Socar Turkey Enerji A.Ş., dört ayrı yerde sahip olduğu petrol arama ruhsatlarını 28.08.2017 tarihinde terk etti.Enerji ve Tabii Kaynaklar...

Socar Turkey, 4 petrol arama ruhsatını terketti

Enerji Günlüğü - Socar Turkey Enerji A.Ş., dört ayrı yerde sahip olduğu petrol arama ruhsatlarını 28.08.2017 tarihinde terk etti.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Petrol İşleri Genel Müdürlüğü, Socar Turkey Enerji A.Ş.’nin, Gaziantep ve Kahramanmaraş illerinde sahip bulunduğu AR/SCR/K/N38-b1, b2 pafta no’lu, Diyarbakır, Batman ve Muş illerinde sahip bulunduğu AR/SCR/K/L46-b1, b2, b4 pafta no’lu, Diyarbakır ilinde sahip bulunduğu AR/SCR/K/M44-a4 pafta no’lu ve Adıyaman ilinde sahip bulunduğu AR/SCR/K/M41-d2 pafta no’lu petrol arama ruhsatını 28.08.2017 tarihinde terk ettiğini açıkladı.

Terk nedeniyle şirketin sorumluluklarını yerine getirilmemesinden dolayı zarar görmüş olanlar varsa maruz kaldıkları zarar ve hasara ait tazminatın şirketin teminatından karşılanabilmesi için ilgililerin bugünden itibaren bir yıl zarfında selahiyetli mahkemeden kesinleşmiş bir karar alıp Genel Müdürlüğe müracaat etmeleri gerekiyor.

Önceki ve Sonraki Haberler