1. HABERLER

  2. PETROL

  3. Starpet, ücretsiz araç bakımı yapacak

Starpet, ücretsiz araç bakımı yapacak

Enerji Günlüğü - Starpet, 1 Ağustos – 15 Eylül tarihleri arasında “Ücretsiz Araç Bakım Günleri” düzenliyor.Türkiye’deki istasyon sayısı 300’ü...

Starpet, ücretsiz araç bakımı yapacak

Enerji Günlüğü - Starpet, 1 Ağustos – 15 Eylül tarihleri arasında “Ücretsiz Araç Bakım Günleri” düzenliyor.

Türkiye’deki istasyon sayısı 300’ü aşan akaryakıt sektörünün yüzde yüz yerli markası Starpet, yeni projesi “Ücretsiz Araç Bakım Günleri” ile müşterilerine yine büyük bir fırsat sunmaya hazırlanıyor.

1 Ağustos - 15 Eylül tarihlerinde 09.30-17.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek “Ücretsiz Araç Bakım Günleri”nde kampanyanın olduğu istasyonlara gelen araçlara, gaz sızdırmazlık kontrolü, hava ?ltresi kontrolü, egzoz değeri ölçümü ile gaz ayarı, madeni yağ bakımı, hava ve su kontrolü yapılacak.

Gaz ayar kontrolü ile araçlarda yakıt-hava karışım oranına bakılarak fazla yakıt tüketimi olup olmadığı tespit ediliyor. Kontrol, yakıt tasarrufu yapmaya yardımcı olurken, çevre kirliliğinin önlenmesine de katkı sağlıyor. Sızdırmazlık testi ile araç içinde bulunan LPG ekipmanlarının her noktasında gaz kaçağı olup olmadığı kontrol ediliyor, gaz kaçağı tespit edilirse de önlem alınıyor. Starpet istasyonlarında müşteriler ayrıca yakıt tasarrufu sağlayan püf noktalar konusunda da bilgilendirilecek.

KAMPANYA DAHİLİNDEKİ İSTASYONLAR

Efemir Petrol / Florya3 Ağustos Pazartesi - 6 Ağustos Perşembe

Garzan Petrol / Üsküdar10 Ağustos Pazartesi -13 Ağustos Perşembe

İkra Petrol / Sancaktepe17 Ağustos Pazartesi

Mrf Petrol / Sultanbeyli18 Ağustos Salı

Tuncay Okalin / Gebze20 Ağustos Perşembe

Deka Petrol / Kocaeli 25 Ağustos Salı

Önceki ve Sonraki Haberler