1. HABERLER

  2. PETROL

  3. Starpet’ten İstanbul’a 2 yeni istasyon daha!

Starpet’ten İstanbul’a 2 yeni istasyon daha!

Enerji Günlüğü - Starpet, Marmara Bölgesi’ndeki büyümesini yeni istasyonları açılışları ile sürdürüyor. Florya istasyonundan sonra Bağcılar ve...

Starpet’ten İstanbul’a 2 yeni istasyon daha!

Enerji Günlüğü - Starpet, Marmara Bölgesi’ndeki büyümesini yeni istasyonları açılışları ile sürdürüyor. Florya istasyonundan sonra Bağcılar ve Üsküdar'da da birer istasyon açtı. 

Akaryakıt sektörü oyuncularından Starpet, Marmara Bölgesi ve İstanbul’daki büyüme hamlesini sürdürüyor. Firma, geçtiğimiz haftalarda hizmete açtığı Florya istasyonundan sonra, şimdi de İstanbul’un iki noktasında yeni istasyonlarının açılışını gerçekleştirdi.

Bunlardan biri, Bağcılar’da bulunan Altınova Tersaneleri İmalat İthalat ve İhracat Ltd. Şti, diğeri ise Üsküdar’da bulunan Menekşe Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi istasyonu.

Starpet adına açılışa Starpet Yönetim Kurulu Başkanı Mahfuz Okalin ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Okalin katılırken, Mahfuz Okalin iki yeni istasyonun açılışından heyecan duyduklarını belirtti.

Starpet yetkilileri, İstanbul'daki istasyon ağını genişletmek üzere önümüzdeki dönemde yeni açılışlar yapmapı hedeflediklerini belirtti.

Önceki ve Sonraki Haberler