1. HABERLER

  2. DOĞALGAZ

  3. STFA’da Strateji ve İK Berna Tuncel’e emanet

STFA’da Strateji ve İK Berna Tuncel’e emanet

Enerji Günlüğü - Enerya İnsan Kaynakları Direktörü Berna Tuncel, STFA Yatırım Holding Strateji ve İnsan Kaynakları Başkanlığı sorumluluklarını...

STFA’da Strateji ve İK Berna Tuncel’e emanet

Enerji Günlüğü - Enerya İnsan Kaynakları Direktörü Berna Tuncel, STFA Yatırım Holding Strateji ve İnsan Kaynakları Başkanlığı sorumluluklarını da devraldı. 

STFA Yatırım Holding’ten verilen bilgiye 2014 yılından bu yana grup şirketi Enerya Enerji’nin İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevini yürüten Berna Tuncel, Enerya’daki rolü uhdesinde kalarak 1 Eylül 2018 itibariyle STFA Yatırım Holding Strateji ve İnsan Kaynakları Başkanlığı görevinin sorumluluklarını da üstlendi. 

STFA Yatırım Holding bünyesindeki Holding, İnşaat, Makine ve Enerji İnsan Kaynakları Müdürlüklerinin Berna Tuncel’e raporlama yapacağı belirtildi. STFA Holding Strateji ve İnsan Kaynakları Başkanlığı görevini daha önce Berna Öztınaz yürütüyordu.

BERNA TUNCEL KİMDİR?

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İtalyan Dili ve Edebiyatı Bölümü, Yüksek Lisansını ise Marmara Üniversitesi'nde tamamlayan Berna Tuncel, kariyerine 2000 senesinde İnsan Kaynakları Danışmanı olarak başlamış, devamında Teknoloji Holding ve Oyak Holding bünyelerinde İnsan Kaynakları Uzmanı olarak çalıştı. 

2006 - 2009 yılları arası DuPont Kimya bünyesinde Türkiye/ Ortadoğu/ Afrika Bölgesi'nden sorumlu İnsan Kaynakları Müdürü, 2010 – 2012 yılları arasında aynı şirketin Cenevre merkez ofisinde EMEA Bölgesinden sorumlu İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev aldı. 2012 - 2014 yılları arasında Vodafone Türkiye'de Yetenek Yönetimi'nden Sorumlu Kıdemli İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev yaptı. 

Kariyeri boyunca; işe alım, performans ve kariyer yönetimi, ücretlendirme, yönetici koçluğu, yedekleme ve değerlendirme merkezi gibi tüm insan kaynakları fonksiyonlarında çalışan, organizasyonel gelişim projelerini yöneten, bu projelerin Türkiye ve Avrupa/Ortadoğu/Afrika bölge implementasyonlarında rol alan Berna Tuncel, evli ve bir çocuk annesi.

Önceki ve Sonraki Haberler