1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. TCDD elektrifikasyon sistemi bakım hizmeti alacak

TCDD elektrifikasyon sistemi bakım hizmeti alacak

TCDD 2. Bölge Müdürlüğü, elektrifikasyon sistemlerinin onarım ve yenilenme işlerinin yapılması için hizmet satın alacak. 

TCDD elektrifikasyon sistemi bakım hizmeti alacak

Enerji Günlüğü - TCDD 2. Bölge Müdürlüğü, elektrifikasyon sistemlerinin onarım ve yenilenme işlerinin yapılması için hizmet satın alacak. 

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) İşletmesi 2. Bölge Müdürlüğü, Mal ve Hizmet Alım İhale Komisyonu, 2. Bölge Mıntıkası katener sisteminde muhtelif elektrifikasyon sistemlerinin onarım ve yenilenme işlerinin yapılması için hizmet satın almak üzere, ihale yapacak. 

İhale 30 Ekim 2020 günü, saat 11:00’de, TCDD İşletmesi 2. Bölge Müdürlüğü, Mal ve Hizmet Alım İhale Komisyonu, Behiçbey, Yenimahalle, Ankara adresinde yapılacak. 

İhale şartnamesi, TCDD İşletmesi 2. Bölge Müdürlüğü, Mal ve Hizmet Komisyonu Bürosu’nda ücretsiz görülebilecek ve KDV dahil 200 TL karşılığında TCDD İşletmesi Muhasebe ve Finansman Müdürlüğü Veznesi’nden satın alınabilecek. 

İstekliler teklif tutarının en az %3'ü kadar geçici teminat verecekler. 

Tekliflerin en geç ihale günü, ihale saatine kadar TCDD İşletmesi 2. Bölge Müdürlüğü, Mal ve Hizmet Alım İhale Komisyonu, Behiçbey, Yenimahalle, Ankara Ankara adresine elden teslim edilmesi veya postayla ulaştırılmış olması gerekiyor. 

Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki Haberler