1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. TEİAŞ Gebze’de yeraltına kablo döşetecek

TEİAŞ Gebze’de yeraltına kablo döşetecek

TEİAŞ, Gebze’de Dünya Bankası destekli yeraltı güç kablosu bağlantı işleri yaptırmak için ihale yapacak. 

TEİAŞ Gebze’de yeraltına kablo döşetecek

Enerji Günlüğü - TEİAŞ, Gebze’de Dünya Bankası destekli yeraltı güç kablosu bağlantı işleri yaptırmak için ihale yapacak. 

Türkiye Elektrik İletim AŞ (TEİAŞ) Genel Müdürlüğü, Dünya Bankası kredisiyle finanse edilen Yenilenebilir Enerji Entegrasyonu Projesi (REIP) Ek Finansmanı kapsamında hazırlanan 400 kV-Gebze GIS-Kroman Çelik GIS & Kroman Çelik GIS-Deri OSB GIS & Deri OSB GIS-Tepeören TM Yeraltı Güç Kablosu Bağlantı İşleri için ihale açtı. 

İhale 14 Ekim 2020 günü, saat 14.00’te Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi (TEİAŞ), Beyaz Salon, Nasuh Akar Mah., Türk Ocağı Cad., No:12, 4. Kat, T-BLOK, Çankaya, Ankara adresinde yapılacak. 

İhale konusu işler kapsamında; 400 kV-Gebze GIS-Kroman Çelik GIS (Lot 1), Kroman Çelik GIS-Deri OSB GIS (Lot 2), Deri OSB GIS-Tepeören TM (Lot 3) Yeraltı Güç Kablosu Bağlantı İşleri için Malların Temini (400 kV çapraz-bağlı polietilen (XLPE) izoleli güç kabloları ve aksesuarları, fiber optik kablolar ve aksesuarları), testi, nakliyesi, teslimi, gümrükteki gerekli hizmetler ve sahadaki depolama, mühendislik ve projelendirme hizmetleri, kurulumun tamamlanması, konstrüksiyon, tesis/yapım, süpervizyon, inşaat işleri, devreye alma, saha testleri ve garanti süresinin bitiminden sonra, 5 yıllık tamir işleri de dahil olmak üzere, istenen çalışma koşullarında teslim edilmesi gerekiyor. 

İhaleye katılmak isteyenler, 5.250 lira veya 750 Dolar şartname bedeli yatıracaklar. 

Teklifler en geç 14 Ekim 2020 tarihinde saat 14.00’e kadar ihalenin yapılacağı adrese teslim edilecek. 

İstekliler tekliflerini Gebze GIS-Kroman Çelik GIS Projesi (Lot 1) için 400.000,00 Euro; Kroman Çelik GIS-Deri OSB GIS Projesi (Lot 2) için 350.000,00 Euro; Deri OSB GIS-Tepeören TM Projesi (Lot 3) için 350.000,00 Euro ya da muadili serbest döviz kuru değerinde geçici teminatla birlikte teslim edecekler. 

Önceki ve Sonraki Haberler