1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. TEİAŞ İzmir`de trafo merkezi işlettirecek

TEİAŞ İzmir`de trafo merkezi işlettirecek

Enerji Günlüğü - TEİAŞ, 154 kV. TMİ/18.3-3 grup kapsamında Alaçatı, Buca, Demirci, Gaziemir GIS, Urla, Urla-2 Trafo Merkezlerini 3 yıl süre ile işlettirecek.TEİAŞ...

TEİAŞ İzmir`de trafo merkezi işlettirecek

Enerji Günlüğü - TEİAŞ, 154 kV. TMİ/18.3-3 grup kapsamında Alaçatı, Buca, Demirci, Gaziemir GIS, Urla, Urla-2 Trafo Merkezlerini 3 yıl süre ile işlettirecek.

TEİAŞ 3. Bölge Müdürlüğü'nün bugünkü Resmi Gazete'deki ilanına göre, 154 kV. TMİ/18.3-3 grup kapsamında Alaçatı, Buca, Demirci, Gaziemir GIS, Urla, Urla-2 Trafo Merkezlerinin (bakım ve güvenlik hizmetleri hariç) 3 (üç) yıl süre ile işletilmesinin Teknik Şartname ve Sözleşme hükümleri doğrultusunda hizmet alımı yolu ile yapılması işi açık ihale usulü ile ihale edilecek.

İhale, 04/01/2017 tarihinde saat 14:00’da TEİAŞ 3. Bölge Müdürlüğü Üniversite Caddesi No: 57 Bornova/ İZMİR adresinde yapılacak. Teklifler ihale tarih ve saatine kadar TEİAŞ 3. Bölge Müdürlüğü Üniversite Caddesi No: 57 Bornova/İZMİR adresine verilebileceği gibi, iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilecek.

İhale dokümanı TEİAŞ 3. Bölge Müdürlüğü Üniversite Caddesi No: 57 Bornova/ İZMİR adresinde görülebilecek ve 350,00.-TL + KDV karşılığı aynı adresten satın alınabilecek.

İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek ve Konsorsiyumlar ihaleye teklif veremeyecek.

Önceki ve Sonraki Haberler