1. HABERLER

  2. KÖMÜR

  3. Tekirdağ’da 2 küçük maden sahası komşu ruhsatlara eklenecek

Tekirdağ’da 2 küçük maden sahası komşu ruhsatlara eklenecek

MAPEG, Tekirdağ’daki 2 adet küçük maden sahasını, komşu ruhsat sahalarına eklemek üzere satışa çıkaracak.

Tekirdağ’da 2 küçük maden sahası komşu ruhsatlara eklenecek

Enerji Günlüğü - MAPEG, Tekirdağ’daki 2 adet IV. grup küçük maden sahasını, komşu ruhsat sahalarına satış yoluyla eklemek için ihale yapacak. 

Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü (MAPEG), Tekirdağ’da ER:3439682 ve ER: 3328025 erişim numaralı 2 adet IV. Grup küçük alan maden sahasını, mücavirindeki ruhsat sahiplerine vermek üzere, ruhsat ihalesi yapacak. 

İhale konusu sahanın ili, erişim numarası, maden grubu, koordinat dökümleri, alanı ve taban ihale bedeli MAPEG’in web sitesinde, en geç ihale tarihinden 15 gün önce yayınlanacak. 

İhale 22 Aralık 2022 günü, saat 09.00-09.30 saatleri arasında, Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü, Atilla Şinasi Özdemir Konferans Salonu, Mevlana Bulvarı, No: 76, Beştepe, Yenimahalle, Ankara adresinde, İhale Komisyonu huzurunda yapılacak. 

Teklifler, ihale günü 09.00 ile 09.30 saatleri arasında doğrudan İhale Komisyonu’na teslim edilecek. Postayla veya başka yollarla yapılan başvurular geçersiz sayılacak. 
 
MAPEG’in internet sayfasında görülebilecek olan ihale şartnamesi için, bankaya 1.500 TL şartname bedeli yatırılması gerekecek. 

İstekliler taban ihale bedelinden az olmamak kaydıyla, teklif ettikleri bedelin en az %20’si kadar ihale teminatı yatıracaklar.

Önceki ve Sonraki Haberler