1. HABERLER

  2. YENİLENEBİLİR

  3. HİDRO

  4. TEMSAN Kralkızı HES’te kontrol sistemi kurduracak

TEMSAN Kralkızı HES’te kontrol sistemi kurduracak

TEMSAN, Kralkızı HES’te kontrol sistemleri kurdurmak için Ekim ayında planladığı ihaleyi 20 Aralık’ta yapacak.

TEMSAN Kralkızı HES’te kontrol sistemi kurduracak

Enerji Günlüğü - TEMSAN, Kralkızı HES’te kontrol sistemleri kurdurmak için daha önce 03 Ekim için planladığı ihaleyi 20 Aralık’ta yapacak.

Türkiye Elektromekanik Sanayi AŞ (TEMSAN), Diyarbakır ilinin Dicle ilçesinde bulunan Kralkızı Hidroelektrik Santrali’nde (HES) kontrol sistemleri kurulması için hizmet satın almak üzere, açık usulde ihale yapacak. TEMSAN daha önce bu ihaleyi 03 Ekim 2022'de yapmayı planlamıştı

İhale evrakı TEMSAN Genel Müdürlüğü Satın Alma Müdürlüğü, Çamlıca Mahallesi, 145. Sokak, No: 16, Yenimahalle, Ankara adresinden, gizlilik anlaşması imzalamak suretiyle ücretsiz temin edilebilecek. İsteklilerin ihaleye katılmak için Elektronik Kamu Alımları Platformuna (EKAP) üye olmaları gerekiyor. 

Tekliflerin en geç 20 Aralık 2022 günü saat 10.00’a kadar TEMSAN Genel Müdürlüğü Genel Evrak Servisi, Çamlıca Mahallesi, 145. Sokak, No: 16, Yenimahalle, Ankara adresine teslim edilmesi veya postayla ulaştırılmış olması gerekiyor. 

Elektrik Üretim AŞ’ye (EÜAŞ) ait Nisan 2052’ye kadar geçerli üretim lisansıyla, tam kapasitede üretim yapan Kralkızı HES, 94,5MWe işletme kapasitesine sahip.

İlgili Haberler