TKİ 1 adet mobil vinç için revizyon hizmeti alacak

Enerji Günlüğü – TKİ Ege Linyitleri İşletmesi, bir adet 35 tonluk mobil vinç için revizyon hizmeti alacak. Türkiye Kömür İşletmeleri, Ege Linyitleri...

TKİ 1 adet mobil vinç için revizyon hizmeti alacak

Enerji Günlüğü – TKİ Ege Linyitleri İşletmesi, bir adet 35 tonluk mobil vinç için revizyon hizmeti alacak. 

Türkiye Kömür İşletmeleri, Ege Linyitleri İşletmesi Müdürlüğü, 45 gün içinde tamamlanmak üzere, bir adet mobil vinç revizyonu hizmet alım işi için, açık ihale usulüyle, ihale yapacak. 

İhale 02 Ocak 2019 günü, saat 14.00’te, Ege Linyitleri İşletmesi Müdürlüğü, Komisyon Odası, Soma, Manisa adresinde yapılacak. 

İhale evrakı, Ege Linyitleri İşletmesi Müdürlüğü, Atatürk Caddesi, No:111, 45500, Soma, Manisa adresinde ücretsiz görülebilecek ve aynı adresten 170 TL karşılığında satın alınabilecek. 

Tekliflerin en geç ihale günü, ihale saatine kadar Ege Linyitleri İşletmesi Müdürlüğü, Genel Muhaberat Servisi, Soma, Manisa adresine teslim edilmesi veya iadeli taahhütlü postayla gönderilmesi gerekiyor. 

İstekliler teklif bedelinin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecekler. 

Bu haber toplam 4334 defa okunmuştur

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, doğru imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmaz.