1. HABERLER

  2. SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

  3. Togg ve Hopi birlikte çalışacak

Togg ve Hopi birlikte çalışacak

Togg, kullanıcı deneyimini arttırma hedefiyle alışveriş uygulaması Hopi ile niyet mektubu imzaladı.

Togg ve Hopi birlikte çalışacak

Enerji Günlüğü - Togg, akıllı cihazlarda kulanıcı eneyimini artırabilmek için alışveriş uygulaması Hopi ile iş birliği yaptığını duyurdu.

Küresel mobilite markası Togg ile Boyner Grup şirketlerinden BNR Teknoloji AŞ'nin yönetiminde olan alışveriş uygulaması Hopi, akıllı cihaz etrafında kullanıcı odaklı hizmet deneyeminlerini verimli hale getirmek amacıyla niyet mektubu imzaladı. Niyet mektubu imzasının ardından iki marka da hizmelterini karşılıklı olarak entegre edecek.

Togg CEO’su Mehmet Gürcan Karakaş, Hopi ile kullanıcılara benzersiz bir deneyim yaşatacaklarına inandığını dile getirerek, “Akıllı cihazımızı tasarlarken, ihtiyaç duyacağı iş modelleriyle beraber o ekosistemi kurmak için de iş birliklerimizi sürdürüyoruz. Yeni nesil teknolojilerle kullanıcılarımıza güvenli, hızlı ve çevre dostu hizmetler sunmanın yöntemlerini geliştiriyoruz. Bu yolculukta bizim gibi yeni nesil teknolojileri kullanıcı deneyiminin merkezine koyan şirketlerle yaptığımız iş birlikleri çok kıymetli” dedi.

HOPİ TOGG’UN PERAKENDE PAZARLAMA TEKNOLOJİSİ İŞ ORTAĞI

Togg’un perakende sektöründeki pazarlama teknolojisi iş ortağı olmaktan gurur duyduklarını ifade eden Hopi CEO’su Yalın Özcan konuşmasına şöyle devam etti:

“Togg ekosistemine sahip olduğumuz güçlü veri, kullanıcı ve iş ortaklıkları ağımızla dahil olacağız. Kullanıcılarımız, hiper kişiselleştirilmiş özel teklif ve kampanyaları Togg’un mobilite ekosistemi içinde görebilecekler. Ayrıca lokasyon bazlı çalışacak olan güçlü teknolojik alt yapımız sayesinde, navigasyon üzerinden kişiselleştirilmiş teklifler işaretlenerek kullanıcının eşsiz Togg deneyimine Hopi imzasını da atmış olacağız”.

İlgili Haberler
Önceki ve Sonraki Haberler