1. HABERLER

  2. PETROL

  3. Total - Renault iş birliği yakıt puan kazandırıyor

Total - Renault iş birliği yakıt puan kazandırıyor

Renault sahipleri, Total İstasyonlarından yapacakları yakıt alışverişleri ile araçlarını yakıt kaynaklı olası arızalara karşı hem güvence altına alıyor hem de 300 TL değerinde yakıt puan kazanıyor.

Total - Renault iş birliği yakıt puan kazandırıyor

Enerji Günlüğü - Total İstasyonları ve Renault MAİS iş birliğiyle hayata geçen Total Yakıt Garantisi projesi kapsamında Total İstasyonlarından akaryakıt alımı yapan, bireysel segmentteki yeni Renault araç sahiplerinin akaryakıt kaynaklı bir arıza ile karşılaşmaları durumunda tüm onarım maliyetleri Total tarafından karşılanıyor.

Total Yakıt Garantisi’nden faydalanmak isteyen Renault araç sahipleri; araç alımını takip eden 30 gün içerisinde Renault Port mobil uygulamasını indirerek, araç bilgilerini kaydedip kampanyalar bölümünden Total Yakıt Garantisi’ne katılım sağlayabiliyor. Eş zamanlı olarak Total İstasyonları Sadakat Programı Club Total’e üye olan araç sahipleri, katılımlarını sağladıktan sonra yenilenen iş birliği kapsamında Total İstasyonlarında geçerli 300TL değerinde yakıt puan ve tüm akaryakıt alışverişlerinde geçerli 5 kat Club Total puan kazanacak.

Projeyle ilgili detaylı bilgiye kullanıcılar, Total İstasyonları mobil uygulamasından, www.Totalistasyonlari.com.tr adresinden ve Renault Port uygulaması üzerinden ulaşabiliyor.

 

Önceki ve Sonraki Haberler