1. HABERLER

  2. PETROL

  3. TPAO bir yıllık nakliyat sigortası yaptıracak

TPAO bir yıllık nakliyat sigortası yaptıracak

Enerji Günlüğü – TPAO 2019 yılı için bir yıllık nakliyat sigortası yaptıracak. Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO), yurt içinden ve...

TPAO bir yıllık nakliyat sigortası yaptıracak

Enerji Günlüğü – TPAO 2019 yılı için bir yıllık nakliyat sigortası yaptıracak. 

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO), yurt içinden ve yurtdışından kullanım bölgelerine sevk ettireceği her türlü malzemenin bir yıl süreli nakliyat sigortasını yaptırmak üzere, açık ihale usulüyle, ihale yapacak. 

İhale 20 Aralık 2018 günü, saat 11.00’de, Türkiye Petrolleri Genel Müdürlüğü, Söğütözü Mah., 2180. Cad., No: 10, 06530, Çankaya, Ankara adresinde yapılacak. 

İhaleye sadece, 5684 Sayılı Sigortacılık Kanununa göre Türkiye’de faaliyette bulunan ruhsatlı sigorta şirketlerinin genel müdürlükleri veya bölge müdürlükleri, durumlarını Hazine Müsteşarlığı’ndan belgelendirmek suretiyle, teklif verebilecekler. 

İstekliler, mesleki ve teknik yeterlilik belgeleri ile iş deneyimi belgelerini de ibraz edecekler. İstekliler ayrıca, teklif bedelinin %3’ü oranında geçici teminat verecekler. 

İhale evrakı, Türkiye Petrolleri Genel Müdürlüğü, Tedarik ve Lojistik Daire Başkanlığı, 6. Kat, Oda No:617, Söğütözü Mah., 2180. Cad., No: 10, 06530, Çankaya, Ankara adresinde görülebilecek ve bankaya yatırılması gereken 150 TL karşılığında aynı adresten temin edilebilecek. 

Tekliflerin en geç ihale günü, ihale saatine kadar TP Genel Müdürlüğü, Gelen Evrak Servisine verilmesi ya da iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla gönderilmesi gerekiyor. 

Önceki ve Sonraki Haberler