1. HABERLER

  2. PETROL

  3. TP’de hedef istasyon sayısını arttırmak

TP’de hedef istasyon sayısını arttırmak

Enerji Günlüğü - Türkiye Petrolleri Genel Müdürü Çağdaş Demirağ, TP’nin Türkiye’nin dört bir yanına yayılarak istasyon sayısını arttıracağını...

TP’de hedef istasyon sayısını arttırmak

Enerji Günlüğü - Türkiye Petrolleri Genel Müdürü Çağdaş Demirağ, TP’nin Türkiye’nin dört bir yanına yayılarak istasyon sayısını arttıracağını belirtti.

Türkiye genelinde 697 akaryakıt istasyonu ile faaliyet gösteren Türkiye Petrolleri Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü Çağdaş Demirağ TP’nin hedefinin Türkiye’nin 81 iline yayılarak istasyon sayısını arttırmak olduğunu ifade etti.

TP BAYİLERİYLE BÜYÜYECEK

Konuşmasında TP’nin Türkiye’nin markası olduğunu ifade eden Demirağ şöyle konuştu; “Türkiye Petrolleri olarak, odağımızda sürekli gelişmek ve büyümek var. Türkiye Petrolleri olarak bu hedeflere ilerlerken toplum ve sektörümüz yararına faaliyetlerle markamızı daha da güçlendireceğiz. Dev hedeflere ilerlerken bayilerimizle birlikte büyümeyi planlıyoruz. Bu süreçte net prensibimiz her zaman bayilerimizin yanında yer alıp onların en büyük destekçisi olmak. Önümüzde uzun bir yol olsa da hedeflerimize ulaşacağımıza inancımız tam.”

Önceki ve Sonraki Haberler