1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. TREDAŞ’dan `VİP Müşteri` uygulaması

TREDAŞ’dan `VİP Müşteri` uygulaması

Enerji Günlüğü – Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ) büyük ölçekli aboneleri için “VİP Müşteri” uygulaması başlattı.Trakya Elektrik Dağıtım...

TREDAŞ’dan `VİP Müşteri` uygulaması

Enerji Günlüğü – Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ) büyük ölçekli aboneleri için “VİP Müşteri” uygulaması başlattı.

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), büyük ölçekli abonelerine yönelik, sağlıklı, kesintisiz hizmet verilmesi ile sorunlarının hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmasını sağlamak amacıyla “VİP Müşteri” uygulaması başlattı.

İLK ZİYARET ASYAPORT LİMANINA

VİP Müşterilere ilk ziyareti TREDAŞ Tekirdağ İşletme Müdürü Turan Avcı, Barbaros beldesinde inşaatı devam eden ve bittiğinde dünyanın önde gelen taşımacılık limanları arasında yer alacak olan ASYAPORT Limanına gerçekleştirdi.

Avcı, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Soyuer ile yapılan görüşme çerçevesinde, gelecekte TREDAŞ‘ın ticari anlamda en yüksek tüketimli müşterilerinden olacak ASYAPORT Limanının, VİP Müşteri statüsünde talep ve sıkıntılarını öğrenmek ile sunulan hizmette kaliteyi artırmak istediklerini belirtti.

Limanda oluşabilecek enerji sorunlarının anında çözümü için bizzat kendisine ulaşılması halinde daha hızlı bir şekilde müdahale edileceğini anlatan Avcı, bu uygulamanın TREDAŞ Genel Müdürü Hikmet Sezer’in talimatları ile başlatıldığını ve TREDAŞ’ın yeni bir uygulaması olduğunu ifade etti.

ASYAPORT Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Soyuer de TREDAŞ’ın bu uygulamasından çok memnun kaldıklarını, özellikle Kumbağ ve Barbaros Beldelerine yapılan yatırımlar sonucu enerji kesintilerinde azalmalar olduğunu ve TREDAŞ’ın arızalara hızlı müdahale ederek müşteri memnuniyetlerini arttırdığını söyledi.

Limanın tam kapasiteyle çalışmaya başladığında TREDAŞ’ın bu uygulamasının kendileri için daha da önemli olacağını dile getiren Soyuer, TREDAŞ yöneticilerine bu uygulamalarından dolayı teşekkür etti.

Önceki ve Sonraki Haberler