1. HABERLER

  2. KÖMÜR

  3. TTK, 150 adet ocak arabası kazanı alacak

TTK, 150 adet ocak arabası kazanı alacak

Enerji Günlüğü - TTK Genel Müdürlüğü ihtiyacı olan 150 adet tonluk ocak arabası kazanı imalatı alımını açık ihale usulü ile ihale edecek.Türkiye...

TTK, 150 adet ocak arabası kazanı alacak

Enerji Günlüğü - TTK Genel Müdürlüğü ihtiyacı olan 150 adet tonluk ocak arabası kazanı imalatı alımını açık ihale usulü ile ihale edecek.

Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğünün ihtiyacı olan 150 adet tonluk ocak arabası kazanı imalatı alımı için açtığı ihale bugünkü Resmi Gazete’de yayınlandı.

İŞİN KAPSAMI

İhaleye konu olan iş, 150 adet tonluk ocak arabası kazanı imalatı.

İHALE TARİHİ 2 ARALIK

İhale, 09.12.2013 Pazartesi günü saat 15.00’da TTK Satınalma Daire Başkanlığında (ZONGULDAK) gerçekleştirilecek. Teklifler bu tarih ve saate kadar Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü Satınalma Dairesi Başkanlığına elden teslim edilebilecek veya iadeli-taahhütlü posta yoluyla gönderilebilecek.

İhale dokümanı TTK Satınalma Dairesi Başkanlığı Bülent Ecevit Caddesi No: 125 Zonguldak ve TTK Ankara Misafirhanesi 7. Cadde (Aşkaabat Cd.) 19. Sokak No 22 Bahçelievler/Ankara görülebilecek ve şartnameler 30,00 TL. karşılığı aynı adreslerden alınabilecek. İhale dokümanı kargo yoluyla da satın alınabilecek.