1. HABERLER

  2. KÖMÜR

  3. TTK akaryakıt alacak

TTK akaryakıt alacak

Enerji Günlüğü - Türkiye Taşkömürü Kurumu, depo teslimi 25 bin 250 metreküp oksijen gazı tüpü dolumu  ve 9 bin kg. Asetilen gazı tüpü dolumu...

TTK akaryakıt alacak

Enerji Günlüğü - Türkiye Taşkömürü Kurumu, depo teslimi 25 bin 250 metreküp oksijen gazı tüpü dolumu  ve 9 bin kg. Asetilen gazı tüpü dolumu hizmeti satın alacak. 

Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü, depo teslimi 25 bin 250 metreküp oksijen gazı tüpü dolumu  ve 9 bin kg. Asetilen gazı tüpü dolumu hizmeti satın alımı için açık ihale usulü ile ihale düzenleyeceğini duyurdu.

Oksijen tüpleri Armutcuk, Kozlu, Karadon, Üzülmez ve Amasra Müesseseleri ile Maden Makinaları Fabrika İşletme Müdürlüğü işyerinden (FİRMACA BOŞ TÜPLERİN ALINMASI VE DOLDURULARAK TESLİMİ HER MÜESSESE VE MMFİM İŞYERİ İÇİN BELİRLİ TEK NOKTADAN) alınıp yine aynı işyerine 365 takvim günü içinde teslim edilecek. 

İHALE YERİ VE TARİHİ

İhale, 20.03.2018 Salı günü saat 15.00’de Zonguldak’ta bulunan TTK Satınalma Daire Başkanlığı’nda yapılacak.Teklifler bu tarih ve saate kadar Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü Satınalma Dairesi Başkanlığına elden teslim edilebileceği gibi iadeli - taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilecek.

hale dokümanı Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü Satınalma Dairesi Başkanlığı Mithatpaşa Mah. Bülent Ecevit Cad. No: 2 ZONGULDAK ve TTK Ankara Misafirhanesi 7. Cadde (Aşkaabat Cad.) 19. Sokak No: 22 BAHÇELİEVLER-ANKARA adresinde görülebilecek ve şartnameler 75 lira karşılığı aynı adreslerden temin edilebilecek.

 

 

Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki Haberler