TTK çift zincirli konveyör tamir hizmeti satın alacak

Enerji Günlüğü – TTK, çift zincirli konveyör oluğu tamir hizmeti satın almak istiyor. Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK), 1.200 adet döküm kayıtlı,...

TTK çift zincirli konveyör tamir hizmeti satın alacak

Enerji Günlüğü – TTK, çift zincirli konveyör oluğu tamir hizmeti satın almak istiyor. 

Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK), 1.200 adet döküm kayıtlı, çift zincirli konveyör oluğu için tamir hizmeti satın almak üzere açık ihale usulüyle ihale yapacak. 

İhale 09 Nisan 2019 günü, saat 15.00’te, Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü, Satınalma Dairesi Başkanlığı, Bülent Ecevit Caddesi, No: 125, Zonguldak adresinde yapılacak. 

İhale konusu hizmet, işe başlandıktan sonra bir yıl boyunca her ay, Üzülmez Taşkömürü İşletme Müessesesi İş sahasında gerçekleştirilmesi gerekecek. 

İhale evrakı Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü, Satınalma Dairesi Başkanlığı, Mithatpaşa Mahallesi, Bülent Ecevit Caddesi, No: 125, Zonguldak ve TTK Ankara Misafirhanesi, 7. Cadde (Aşkabat Caddesi), 19. Sokak, No: 22 Bahçelievler, Ankara adreslerinde görülebilecek ve 75 TL karşılığında aynı adreslerden temin edilebilecek. 

Tekliflerin en geç ihale günü, ihale saatine kadar Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü, Satınalma Dairesi Başkanlığına elden teslim edilmesi veya iadeli taahhütlü postayla gönderilmesi gerekiyor. 

İstekliler, teklif bedelinin en az %3’ü kadar geçici teminat verecekler.

Bu haber toplam 442 defa okunmuştur

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, doğru imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmaz.