1. HABERLER

  2. KÖMÜR

  3. TTK elektro hidrolik yükleyici yedekleri satın alacak

TTK elektro hidrolik yükleyici yedekleri satın alacak

TTK, elektro hidrolik yükleyici için 12 adet yedek parça satın almak istiyor. 

TTK elektro hidrolik yükleyici yedekleri satın alacak

Enerji Günlüğü – TTK, elektro hidrolik yükleyici için 12 adet yedek parça satın almak istiyor. 

Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK), 12 adet elektro hidrolik yyükleyici yedek parçaları satın almak için açık ihale usulüyle ihale yapacak. 

İhale 30 Nisan 2019 günü, saat 15.00’te, Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü, Satınalma Dairesi Başkanlığı Toplantı Salonu, Bülent Ecevit Caddesi, No: 125, Zonguldak adresinde yapılacak. 

İhale konusu malzemenin, 300 takvim günü içinde; TTK Genel Müdürlüğü, Makine ve İkmal Dairesi Başkanlığı, Muayene ve Tesellüm İşleri Şube Müdürlüğü, Tesellüm Şefliği Ambarı, Zonguldak adresine teslim edilmesi gerekiyor. 

İhale evrakı Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü, Satınalma Dairesi Başkanlığı, Mithatpaşa Mahallesi, Bülent Ecevit Caddesi, No: 125, Zonguldak ve TTK Ankara Misafirhanesi, 7. Cadde (Aşkabat Caddesi), 19. Sokak, No: 22 Bahçelievler, Ankara adreslerinde görülebilecek ve 75 TL karşılığında aynı adreslerden temin edilebilecek. 

Tekliflerin en geç ihale günü, ihale saatine kadar Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü, Satınalma Dairesi Başkanlığına elden teslim edilmesi veya iadeli taahhütlü postayla gönderilmesi gerekiyor. 

İstekliler, teklif bedelinin en az %3’ü kadar geçici teminat verecekler.

Önceki ve Sonraki Haberler