1. HABERLER

  2. KÖMÜR

  3. TTK hidrolik kriko ve çektirme satın alacak

TTK hidrolik kriko ve çektirme satın alacak

TTK, 4 kalem hidrolik kriko ve çektirme satın almak istiyor. 

TTK hidrolik kriko ve çektirme satın alacak

Enerji Günlüğü – TTK, 4 kalem hidrolik kriko ve çektirme satın almak istiyor. 

Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Genel Müdürlüğü, 4 kalem hidrolik kriko ve çektirme satın almak için açık ihale usulüyle ihale yapacak. 

İhale 16 Mayıs 2019 günü, saat 15.00’te, Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü, Satınalma Dairesi Başkanlığı, Bülent Ecevi,t Caddesi, No: 125, Zonguldak adresinde yapılacak. 

İhale konusu malzemenin, 60 takvim günü içinde; TTK Genel Müdürlüğü, Makine ve İkmal Dairesi Başkanlığı, Muayene ve Tesellüm İşleri Şube Müdürlüğü, Tesellüm Şefliği ambarı, Zonguldak adresine teslim edilmesi gerekiyor. 

İhale evrakı Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü, Satınalma Dairesi Başkanlığı, Mithatpaşa Mahallesi, Bülent Ecevit Caddesi, No:125, Zonguldak ve TTK Ankara Misafirhanesi, 7. Cadde (Aşkabat Caddesi), 19. Sokak, No:22 Bahçelievler, Ankara adreslerinde görülebilecek ve 30 TL karşılığında aynı adreslerden temin edilebilecek. 

Tekliflerin en geç ihale günü, ihale saatine kadar Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü, Satınalma Dairesi Başkanlığına elden teslim edilmesi veya iadeli taahhütlü postayla gönderilmesi gerekiyor. 

İstekliler, teklif bedelinin en az %3’ü kadar geçici teminat verecekler.

Önceki ve Sonraki Haberler