TTK ocak lokomotifi ve shunting trolley yedekleri satın alacak

Enerji Günlüğü – TTK, 22 kalem ocak lokomotifi ve shunting trolley yedek parçaları satın almak istiyor. Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK), 22 kalem...

TTK ocak lokomotifi ve shunting trolley yedekleri satın alacak

Enerji Günlüğü – TTK, 22 kalem ocak lokomotifi ve shunting trolley yedek parçaları satın almak istiyor. 

Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK), 22 kalem ocak lokomotifi ve shunting trolley yedek parçaları satın almak için açık ihale usulüyle ihale yapacak. 

İhale 09 Nisan 2019 günü, saat 15.00’te, Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü, Satınalma Dairesi Başkanlığı, Bülent Ecevit Caddesi, No: 125, Zonguldak adresinde yapılacak. 

İhale konusu malzemenin, 120 takvim günü içinde; TTK Genel Müdürlüğü, Makine ve İkmal Dairesi Başkanlığı, Muayene ve Tesellüm İşleri Şube Müdürlüğü, Tesellüm Şefliği Ambarı, Zonguldak adresine teslim edilmesi gerekiyor. 

İhale evrakı Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü, Satınalma Dairesi Başkanlığı, Mithatpaşa Mahallesi, Bülent Ecevit Caddesi, No: 125, Zonguldak ve TTK Ankara Misafirhanesi, 7. Cadde (Aşkabat Caddesi), 19. Sokak, No: 22 Bahçelievler, Ankara adreslerinde görülebilecek ve 75 TL karşılığında aynı adreslerden temin edilebilecek. 

Tekliflerin en geç ihale günü, ihale saatine kadar Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü, Satınalma Dairesi Başkanlığına elden teslim edilmesi veya iadeli taahhütlü postayla gönderilmesi gerekiyor. 

İstekliler, teklif bedelinin en az %3’ü kadar geçici teminat verecekler.

Bu haber toplam 578 defa okunmuştur

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, doğru imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmaz.