1. HABERLER

  2. PETROL

  3. Türkiye LPG Derneği Başkanı Eyüp Aratay oldu

Türkiye LPG Derneği Başkanı Eyüp Aratay oldu

Enerji Günlüğü - Türkiye LPG Derneği Başkanlığı’na Eyüp Aratay seçildi. Ayrıca Türkiye LPG Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri de belirlendi.16...

Türkiye LPG Derneği Başkanı Eyüp Aratay oldu

Enerji Günlüğü - Türkiye LPG Derneği Başkanlığı’na Eyüp Aratay seçildi. Ayrıca Türkiye LPG Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri de belirlendi.

16 Kasım 2017’de gerçekleştirilen Türkiye LPG Derneği Genel Kurulu’nda Eyüp Aratay oy birliği ile Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçildi.

Türkiye’nin en köklü derneklerinden biri olan TLPGD’nin, kurulduğu ilk günden bu yana sektörün yanı sıra kamu ve ülke yararını da öncelikle gözeten bir platform oluşturduğunu vurgulayan Eyüp Aratay, “Türkiye LPG Derneği, bu yeni dönemde de LPG sektörünün sağlığı ve kamuya yönelik yaptığı çalışmalarla, sektör ve ülke yararına faaliyetlerini güçlendirerek devam edecektir” açıklamasında bulundu.

YENİ YÖNETİM KURULU

Türkiye LPG Derneği Başkanlığı’nı Eyüp Aratay’ın üstlendiği yeni dönemde Yönetim Kurulu Üyeleri şu isimlerden oluştu: 

Eyüp Aratay, Gökhan Tezel, Ömer Yağız, Can Toydemir, Fehmi Arıkan, Osman Keleş, Ali Kızılkaya, M. Murat Çelik ve Hakan Hüsnü Şeker. 

EYÜP ARATAY KİMDİR

Enerji sektöründeki kariyerinde 1994 yılından bu yana İpragaz’da çeşitli görevlerde bulunan Eyüp Aratay, birçok önemli başarıya imza attı. 30 Eylül 2017 tarihinden itibaren İpragaz CEO’su olarak göreve başlayan Eyüp Aratay, aynı zamanda LPG’nin dünya devi SHV Energy’nin ülke sorumluluğunu da üstlendi. Eyüp Aratay, Kurucu Başkanı olduğu SSDGD – Sıvılaştırılmış ve Sıkıştırılmış Doğal Gazcılar Derneği’nde uzun süredir yürüttüğü Başkanlık görevini, İpragaz CEO’luğuna atanmasıyla birlikte devretmişti.

Önceki ve Sonraki Haberler