1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. Uludağ Elektrik’ten sokak hayvanlarına gıda desteği

Uludağ Elektrik’ten sokak hayvanlarına gıda desteği

Uludağ Elektrik, soğuk kış günlerinde hizmet bölgesi Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da sokak hayvanları için 100’ü aşkın müşteri işlem merkezlerinin önünde su ve mama kapları bulunduruyor.

Uludağ Elektrik’ten sokak hayvanlarına gıda desteği

Enerji Günlüğü - Uludağ Elektrik, soğuk kış günlerinde hizmet bölgesi Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da sokak hayvanları için 100’ü aşkın müşteri işlem merkezlerinin önünde su ve mama kapları bulunduruyor.

Limak Enerji Uludağ Elektrik, sokak hayvanlarının hayatına dokunmaya devam ediyor. Şirket, ‘Sevgimiz, Enerjimiz Sizinle’ projesi kapsamında kış aylarında etkisini iyice hissettiren soğuk havalar nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarını mamasız ve susuz bırakmadı.

Uludağ Elektrik, hizmet bölgesinde yer alan Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’daki sevimli dostların bugünleri mamasız ve susuz geçirmemeleri için başlattığı ‘Sevgimiz, Enerjimiz Sizinle’ projesini bu yıl da sürdürüyor. Proje kapsamında tüm işlem merkezlerinin önünde temiz mama ve su kapları bulunduran şirket kedi, köpek ve kuşların gıdasız kalmaması için çalışıyor. 

Önceki ve Sonraki Haberler