1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. Yakınkent OSB elektrik şebekesi işini yaptıracak

Yakınkent OSB elektrik şebekesi işini yaptıracak

Enerji Günlüğü - Çankırı Yakınkent Organize Sanayi Bölgesi, yüksek gerilim-alçak gerilim elektrik şebekesi yaptıracak. Bilim, Sanayi ve Teknoloji...

Yakınkent OSB elektrik şebekesi işini yaptıracak

Enerji Günlüğü - Çankırı Yakınkent Organize Sanayi Bölgesi, yüksek gerilim-alçak gerilim elektrik şebekesi yaptıracak. 

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının kredi desteği ile Müteşebbis Heyet Başkanlığı sorumluluğu altında yapılacak olan Çankırı Yakınkent Organize Sanayi Bölgesi (I. Etap) alanına ait, YG - AG elektrik şebekesi yapım işi, birim fiyat esası ve birim fiyatların her biri için geçerli olmak üzere işin tümüne indirim verilmek suretiyle, kapalı zarf teklif alma usulü ile ihale edilecek.  

İhale, 24.07.2018 tarihinde saat 10:00'da Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Yeni Hizmet Binası 1. Kat 159 numaralı toplantı salonunda yapılacak. İhalenin keşif bedeli 8 milyon 756 bin TL olarak belirlenirken geçici teminat ise 612 bin 920 TL olarak belirlendi.  

İhale dokümanı Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Yeni Hizmet Binası 1. Kat 155 nolu odasında veya Çankırı Yakınkent Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Başkanlığının adreslerinde görülebilecek ve 350 TL karşılığı Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Yeni Hizmet Binası 1. Kat 155 nolu odadan temin edilebilecek. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları zorunlu.  

İstekliler tekliflerini, birim fiyatların her biri için geçerli olmak üzere işin tümüne indirim vermek suretiyle birim fiyat esası üzerinden verecekler. İhale sonucu, üzerine ihale yapılan istekli ile keşif bedeline teklif edilen indirim oranının uygulanması sonucu bulunan toplam sözleşme bedeli üzerinden birim fiyat esaslı sözleşme düzenlenecek. Verilen tekliflerin geçerlik süresi, ihale tarihinden itibaren en az 60 takvim günü olacak.  

Enerji Günlüğü

Önceki ve Sonraki Haberler