1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. Yeniköy Termik sönmüş toz kireç alacak

Yeniköy Termik sönmüş toz kireç alacak

Enerji Günlüğü - Yeniköy Termik Santralı İşletme Müdürlüğü ihtiyacı olan 750 ton Sönmüş Toz Kireç temini ve teslimi işini açık ihale usulü...

Yeniköy Termik sönmüş toz kireç alacak

Enerji Günlüğü - Yeniköy Termik Santralı İşletme Müdürlüğü ihtiyacı olan 750 ton Sönmüş Toz Kireç temini ve teslimi işini açık ihale usulü ile ihale edecek.

Resmi Gazete’nin 16 Mart 2014 tarihli sayısında yayımlanan ilana göre, YEAŞ Yeniköy Termik Santralı İşletme Müdürlüğü 750 ton Sönmüş Toz Kireç alımı ihalesi yapacak.

Sözleşme imzalanması ardından idarenin belirleyeceği tarihte işe başlanılacak olup, işin süresi bir yıl olacak. İşe başlama tarihinden itibaren 750 ton kireci 12 ay içerisinde 60 - 80 ton/ay periyodunda işletmenin kullanımı da dikkate alınarak Yeniköy Termik Santralı kireç silolarına getirecek. Ancak, kullanımda programlanan kireç miktarında artış olması durumunda işletmece talep edilecek kireç en geç 7 (yedi) gün içerisinde YEAŞ’a teslim edilecek.

İHALE TEKLİFLERİ

Teklifler 08.04.2014 günü, saat 14.00’e kadar Yeniköy Termik Santralı İşletme Müdürlüğü’ne elden teslim edilebileceği gibi, iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilecek.

İHALE DÖKÜMANI

İhale dokümanı, Yeniköy Termik Santralı İşletme Müdürlüğü adresinde görülebilecek ve 30,00 Türk Lirası karşılığı satın alınabilecek.

Önceki ve Sonraki Haberler