1. HABERLER

  2. SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

  3. Yeşil lojistik Ödülü sahibini buldu

Yeşil lojistik Ödülü sahibini buldu

Enerji Günlüğü - Yeşil lojistik ödülünü Elflein Spedition & Transport kazandı.Lojistik sektöründeki sosyal ve çevresel duyarlılığa sahip firmalara...

Yeşil lojistik Ödülü sahibini buldu

Enerji Günlüğü - Yeşil lojistik ödülünü Elflein Spedition & Transport kazandı.

Lojistik sektöründeki sosyal ve çevresel duyarlılığa sahip firmalara verilen, Eko Performans Ödülü'nün bu yılki sahibi Elflein Spedition & Transport olarak belirlendi.

DKV Euro Service sponsorluğunda yapılan ve Knorr-Bremse ve PTV Grubu'nun Premium-Partner olarak desteklediği yarışmayla, yedinci defa ekolojik ve sosyal hedeflerde başarılı ulaşım ve lojistik firmaları tanıtılmış oldu.

Elflein Spedition & Transport firmasına, Expowal Hannover'daki IAA Nutzfahrzeuge fuarı öncesinde yapılan uzmanların katıldığı önemli bir panelde ödülü takdim edildi.

Panele başkanlık yapan İsviçre St. Gallen Üniversitesi'nden Prof. Dr. Wolfgang Stölze, firmanın sürdürülebilirlik stratejisinden çok etkilendiğini belirterek, "Firma, inovatif yapısı, dönüşümlü sürücü kullanımı, enerji kaynaklarına gösterdiği özen, ileri eğitim ve deneme programları, hayırsever yaklaşımı ve sosyal sorumluluk projeleri ile ödülü kazanmaya hak kazandı" açıklamasını yaptı.

Önümüzdeki yılın Eko Performans Ödülleri için 31 Ocak 2015 tarihine kadar başvuru yapılabilir.

Önceki ve Sonraki Haberler