1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. Yozgat Bozok OSB YG-AG şebekesi yaptıracak

Yozgat Bozok OSB YG-AG şebekesi yaptıracak

Yozgat Bozok OSB, YG-AG elektrik şebekesi yapım işi için hizmet satın alacak. 

Yozgat Bozok OSB YG-AG şebekesi yaptıracak

Enerji Günlüğü - Yozgat Bozok OSB, YG-AG elektrik şebekesi yapım işi için hizmet satın alacak. 

Yozgat Bozok Organize Sanayi Bölgesi’nin (OSB) Müteşebbis Heyeti Başkanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının kredi desteği ile Yozgat Bozok Organize Sanayi Bölgesi (OSB) alanına ait yüksek gerilim (YG) ve alçak gerilim (AG) elektrik şebekesi yapım işini, birim fiyat esası ve birim fiyatların her biri için geçerli olmak üzere işin tümüne indirim verilmek suretiyle, kapalı zarf teklif alma usulüyle ihale edecek.

İhale, 08 Nisan 2021 günü, saat 10.00’da, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Caddesi, No: 154, 1. Kat, 159 nolu Toplantı Salonu, Çankaya, Ankara adresinde yapılacak. 

İhale konusu iş için 7.341.250 TL keşif bedeli ve 220.237,50 TL de geçici teminat belirlendi. İsteklilerin mali yeterlilik evrakını ve iş deneyimi belgelerini ibraz etmesi ve kazandığı takdirde işi 30 Kasım 2021 tarihine kadar tamamlaması gerekecek. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek.

İhale dokümanı Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Cadde, No: 154, 1. Kat, 155 nolu odasında veya Yozgat Bozok OSB, Müteşebbis Heyeti Başkanlığı, Aşağı Nohutlu Mahallesi, Sakarya Caddesi, İl Özel İdaresi, No: 12/1, Merkez, Yozgat adresinde görülebilecek ve 500 TL karşılığı Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mah., Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Cad., No: 154, 1. Kat, 155 nolu odadan temin edilebilecek.

Tekliflerin en geç ihale günü, ihale saatine kadar, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Cad., No: 154, 1. Kat, 155 nolu oda, Çankaya, Ankara adresine elden teslim edilmesi veya iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla gönderilmesi gerekiyor.

Önceki ve Sonraki Haberler