1. HABERLER

  2. ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

  3. Zorlu Enerji ZES ile ödül aldı

Zorlu Enerji ZES ile ödül aldı

Zorlu Enerji BT ve İş Geliştirme Direktörü Fulya Bıçak Muştu, “ZES Yurtiçi Şarj İstasyonu Kurulum ve Operasyon Yönetimi Projesi’’ ile teknoloji liderlerinin ödüllendirildiği CIO Ödülleri’nde ödül aldı. 

Zorlu Enerji ZES ile ödül aldı

Enerji Günlüğü - Zorlu Enerji, “ZES Yurt İçi Şarj İstasyonu Kurulum ve Operasyon Yönetimi” projesi ile CIO Ödülleri’nde ödül almaya hak kazandı.

Teknoloji liderleri için en prestijli ödüller arasında gösterilen CIO Ödülleri’nde bu yıl 170’e yakın proje değerlendirildi ve bu projelerin hayata geçirilmesinde emeği geçen 28 CIO (Chief Information Officer) ödüllendirildi. 2010 yılından bu yana düzenlenen ve hayata geçirdikleri projelerle şirketlerine değer katan teknoloji liderlerinin ödüllendirildiği CIO Ödülleri’nde, Zorlu Enerji BT ve İş Geliştirme Direktörü Fulya Bıçak Muştu, “ZES Yurtiçi Şarj İstasyonu Kurulum ve Operasyon Yönetimi Projesi’’ ile ödül aldı. 

“EV ŞARJ İSTASYONU SEKTÖRÜ ÜLKEMİZDE DE GELİŞMEKTE OLAN BİR ALAN”

Ödülle ilgili değerlendirmede bulunan Zorlu Enerji BT ve İş Geliştirme Direktörü Fulya Bıçak Muştu, elektrikli araç şarj istasyonu sektörünün ülkemizde gelişmekte olan bir alan olduğunu belirterek şunları söyledi: ‘’Öncelikle bu ödülü tüm Zorlu Enerji ailesi adına aldığımı belirtmek istiyorum. Bizi bu ödüle taşıyan proje ile gelişmekte olan elektrikli araçlar sektöründe yol gösterici olmayı, iş sonuçlarına sağladığı doğrudan katkı ile müşterilere dokunan her alanda dijital deneyimi artırarak kaynakların optimizasyonunu sağlamayı, verimliliği ve en önemlisi müşteri memnuniyetini artırmayı amaçladık. 3,5 ay gibi kısa bir sürede Salesforce ve SAP çözümlerini harmanlayarak projeyi canlı ortamda uygulamaya aldık. Yurtdışı yatırımlarımız dahil olmak üzere, bunun gibi yönettiğimiz birden fazla projemiz mevcut. Dijitalleşme yolculuğumuzun hedefinde de, müşterilerimize dokunan her alanda kaynaklarımızı teknolojiyle optimize etmek, süreç ve sistemlerimizin kullanımını izleyerek dijital deneyimi aktaracak aksiyonları almak var. Bilgi teknolojileri stratejimiz ve teknolojik altyapımızın da bu süreci destekleyecek şekilde hazır olduğunu paylaşmak isterim.”

 

İlgili Haberler
Önceki ve Sonraki Haberler