1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. Zorlu Enerji’de telefonla randevu işleri hızlandırdı

Zorlu Enerji’de telefonla randevu işleri hızlandırdı

Zorlu Enerji, müşteri hizmet merkezine gitmek isteyen müşterilerin işlemlerini bekletmeden yapmak için telefon üzerinden randevu vermeye başladı.

Zorlu Enerji’de telefonla randevu işleri hızlandırdı

Enerji Günlüğü - Zorlu Enerji, müşteri hizmet merkezine gitmek isteyen müşterilerin işlemlerini bekletmeden yapmak için telefon üzerinden randevu vermeye başladı.

Zorlu Enerji, elektrik perakende satış faaliyetlerini üstlendiği Eskişehir, Kütahya, Afyon, Uşak ve Bilecik illerindeki çalışanlarının ve müşterilerinin COVID-19 salgını döneminde sağlığını koruyabilmek amacıyla aldığı önlemleri artırıyor. Sağlık Bakanlığınca önerilen tüm önlemleri Müşteri Hizmet Merkezlerinde halihazırda uygulayan Zorlu Enerji, müşterilerine www.zorluenerji.com.tr‘deki online işlemler sekmesi üzerinden de birçok işlemi gerçekleştirebilme imkânı sağlıyor.

Son olarak abonelerin Müşteri Hizmet Merkezi’ndeki bekleme sürelerini azaltmak amacıyla 0 850 933 3 999 numaralı çağrı merkezi üzerinden randevu talebi almaya başlayan Zorlu Enerji, müşterilerine hiç beklemeden işlem yapabilme imkânı sağlıyor.

ÖNCEDEN RANDEVU, SIRA BEKLEMEDEN İŞLEM

Zorlu Enerji Çağrı Merkezi’ni arayarak Çözüm Merkezi üzerinden işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilen müşteriler, Müşteri Hizmet Merkezi’ndeki işlemleri için de Çağrı Merkezi ile görüşerek randevu alabiliyor. Randevu alan müşteriler, kendilerine verilen saatte sıra beklemeden işlemlerini gerçekleştiriyor.

Zorlu Enerji özellikle yaşlı ve kronik rahatsızlığı bulunan müşterileri, gerçekleştirecekleri işlemler için online kanallara yönlendiriyor. Zorlu Enerji web sitesi üzerinden online olarak; abonelik başvurusu, abonelik fesih başvurusu, hatalı fatura itirazı ve müşteri bilgi güncelleme işlemleri yapılabiliyor.

Müşteriler evden çıkmadan e-devlet ve çağrı merkezinden de birçok işlem gerçekleştirilebilirken, fatura ödemelerini de internet bankacılığı üzerinden gerçekleştirebiliyorlar.

Önceki ve Sonraki Haberler