1. HABERLER

  2. ETKİNLİKLER

  3. Zorlu-THY işbirliği mil kazandırıyor

Zorlu-THY işbirliği mil kazandırıyor

Enerji Günlüğü - Sınırlı bir süre için Zorlu Elektrik’e geçen ilk 500 abone, artı 10 bin mil kazanacak.Zorlu Elektrik, Türk Hava Yolları ile yürüttüğü...

Zorlu-THY işbirliği mil kazandırıyor

Enerji Günlüğü - Sınırlı bir süre için Zorlu Elektrik’e geçen ilk 500 abone, artı 10 bin mil kazanacak.

Zorlu Elektrik, Türk Hava Yolları ile yürüttüğü iş birliğine yeni bir kampanya ekledi. Zorlu Elektrik’e geçerek Artısı Mil Tarifesini seçen müşteriler ödedikleri elektrik faturaları oranında mil kazanmayı sürdürürken, sınırlı bir süre için Zorlu Elektrik’e geçen ilk 500 abone de, artı 10 bin mil kazanıyor.

Zorlu Elektrik müşterileri, bilgilerini güncelledikleri veya otomatik ödeme talimatı verdikleri zaman da mil kazanabiliyorlar. 2017 sonuna kadar bilgilerini güncelleyen aboneler 1.000 mil, otomatik ödeme talimatı verenler ise 3 bin 750 mil kazanma imkanı yakalıyor. Geçtiğimiz yıl Türk Hava Yolları ile iş birliği anlaşması imzalayan Zorlu Elektrik, 2018 sonuna kadar Miles&Smiles’tan 300 milyon mil kazanma fırsatını abonelerine sunmayı hedefliyor.

ARTISI 2 AY BEDAVA, ARTISI VESTEL KAMPANYALARI

Zorlu Elektrik’in müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik oluşturduğu kampanyalar arasında ilk 2 ay elektrik faturası ödememek de yer alıyor. Zorlu Elektrik’e geçerek 24 ay kalma sözü verenler, ilk 2 aylık faturalarını tüm vergiler dahil olmak üzere bedavaya getirebiliyorlar.

Artısı Vestel tarifesinde ise Zorlu Elektrik’e geçen serbest tüketiciler ödedikleri elektrik faturalarına göre Vestel ürünlerinden birine sahip olabiliyorlar. Seçilebilecek Vestel hediyeleri arasında Vestel Venus akıllı telefon, Vestel TV, Vestel tablet veya Vestel klima yer alıyor.

Önceki ve Sonraki Haberler