1. HABERLER

  2. DOĞALGAZ

  3. Zorlu'dan doğalgaz işlemlerine randevu ve HES kodu şartı 

Zorlu'dan doğalgaz işlemlerine randevu ve HES kodu şartı 

Zorlu Enerji, COVID-19 pandemisi döneminde teması en aza indirmek amacıyla doğalgaz işlemlerinde randevu ve HES kodu uygulamalarını hayata geçirdi.

Zorlu'dan doğalgaz işlemlerine randevu ve HES kodu şartı 

Enerji Günlüğü - Zorlu Enerji, COVID-19 pandemisi döneminde teması en aza indirmek amacıyla doğalgaz işlemlerinde randevu ve HES kodu uygulamalarını hayata geçirdi.

Gaziantep Bölgesi’nde doğalgaz dağıtım faaliyetlerini sürdüren Zorlu Enerji, COVID-19 pandemisi sebebiyle çalışanlarının ve müşterilerinin sağlığını korumak için iş süreçlerini geliştirmeye devam ediyor. Bu kapsamda teması en aza indirmek amacıyla 0850 222 94 29 numaralı çağrı merkezi üzerinden randevu sistemini hayata geçiren Zorlu Enerji, müşterilerini bekletmeden seçtikleri gün ve saat aralığında ofislerine kabul ediyor ve işlemlerini hızlıca gerçekleştirebiliyor. Randevu gününde ve saat aralığında müşteri hizmetleri merkezine giden müşterilerin ofislere girmeden önce yetkililere HES kodunu göstermeleri de gerekiyor.

İŞLEMLER DİJİTAL KANALLARDAN DA YAPILABİLİYOR

Zorlu Enerji aldığı tüm bu önlemlere ek olarak teması en aza indirmek amacıyla müşterilerini, güvenli ve hızlı işlem yapabilecekleri resmi dijital kanallara yönlendiriyor. Buna göre Zorlu Enerji aboneleri, tüm işlemlerini zorluenerji.com.tr internet sitesi, e-devlet, 0850 222 9 429 numaralı çağrı merkezi aracılığıyla gerçekleştirilebiliyor. 

Aboneler ilgili dijital platformlar üzerinden; bağlantı anlaşması, abonelik sözleşmesi ve abonelik iptal başvurusu, müşteri bilgi güncelleme işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Ayrıca bağlantı ve güvence bedeli işlemleri için iletilen SMS’teki link aracılığıyla web sitesi üzerinden online olarak yapılabiliyorken, SMS’te belirtilen bankaların internet ve mobil bankacılık adresleri üzerinden de yapma imkanı sağlanıyor. Online gerçekleştirilen bağlantı anlaşması ve abonelik sözleşmesi işlemleri ayrıca sertifikalı firmalar üzerinden de gerçekleştirilebiliyor.

Önceki ve Sonraki Haberler