1. HABERLER

  2. ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

  3. Aksa Şarj, dijital kanalı devreye aldı

Aksa Şarj, dijital kanalı devreye aldı

Elektrikli araçlar için şarj çözümleri geliştiren Kazancı Grubu şirketlerinden Aksa Şarj, web sitesinde hizmet vermeye başladı.

Aksa Şarj, dijital kanalı devreye aldı

Enerji Günlüğü - Elektrikli araçlar için lisanslı şarj ağı işletmecilerinden Aksa Elektrik, hizmet noktalarını çoğaltıp daha görünür kılmak üzere harekete geçti. Aksa Şarj, müşteri ve iş ortaklarına çok daha hızlı ve kolay çözümlerle hizmet sunmak için internet sitesini de devreye aldı. Aksa Şarj’ın internet sitesi sitesi üzerinden elektrikli araçların ihtiyaç duyduğu enerji artık dijitalde de tüketicilerle buluşacak.

Aksa Şarj’ın, elektrikli araç sahibi kullanıcıları için yeni teknoloji altyapısı ile hazırlanan web sitesinin yayına alınmasıyla ihtiyaç duyulan bilgiye de kolaylıkla ulaşılabilmesi amaçlanıyor. Yıl sonuna kadar Türkiye’nin birçok noktasında elektrikli araç şarj istasyonunu faaliyete geçirmeyi hedefleyen Aksa Şarj son olarak İstanbul Bomonti Residences By Rotana’da, Oasis Bodrum AVM’de ve Nef Reserve Yalıkavak’ta AC şarj istasyonlarını devreye aldı. 

Önceki ve Sonraki Haberler