1. HABERLER

  2. YENİLENEBİLİR

  3. GÜNEŞ

  4. Antalya Akseki'ye kurulacak GES halkın görüşüne açıldı

Antalya Akseki'ye kurulacak GES halkın görüşüne açıldı

Enerji Günlüğü - Gün Güneş Enerjisi'nin Antalya'da kurmayı planladığı 23.4 MW'lık Akseki Büyükalan 1 Güneş Enerjisi Santrali için halk toplantısı...

Antalya Akseki'ye kurulacak GES halkın görüşüne açıldı

Enerji Günlüğü - Gün Güneş Enerjisi'nin Antalya'da kurmayı planladığı 23.4 MW'lık Akseki Büyükalan 1 Güneş Enerjisi Santrali için halk toplantısı yapılacak.

Gün Güneş Enerjisi Elektrik Üretim San. Tic. A.Ş. tarafından Antalya İli, Akseki İlçesi, Büyükalan Mahallesi, Veliağa Mevkiinde  toplam 370.686,94 m2 alan üzerinde kurulması planlanan “Akseki Büyükalan 1 Güneş Enerjisi Santrali (23,4 MW)” projesi Çevresel Etki Değerlendirmesi Başvuru Dosyası halkın görüşüne açıldı.

Projeye ilişkin, halkı proje hakkında bilgilendirmek, görüş ve önerilerini almak amacıyla 09/02/2017 tarihinde Halkın Katılım Toplantısı düzenlenecek. 

ÇED Başvuru Dosyasını İncelemek isteyenler Bakanlık Merkezinde veya Antalya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüklerinde duyuru tarihinden itibaren raporu inceleyerek, zamanlama takvimi içerisinde proje hakkında Bakanlığa veya Valiliğe görüş bildirebilecekler. Halkın Katılımı Toplantısı yeri ve saati ile ilgili ÇED İzin Denetim Genel Müdürlüğü ve ANTALYA Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünden bilgi alınabilecek.

ANTALYA AKSEKİ'YE 23.4 MW'LIK GES KURULACAK

Önceki ve Sonraki Haberler
İlgili Haberler