1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. AYEDAŞ yatırımlarla enerji sürekliliğini hedefliyor

AYEDAŞ yatırımlarla enerji sürekliliğini hedefliyor

Enerji Günlüğü - AYEDAŞ, 1479 yeni aydınlatma armatür montajını tamamladı, 97,972 kilometrelik kablo döşedi ve 50,563 metrelik kabloyu yer altına aldı. AYEDAŞ,...

AYEDAŞ yatırımlarla enerji sürekliliğini hedefliyor

Enerji Günlüğü - AYEDAŞ, 1479 yeni aydınlatma armatür montajını tamamladı, 97,972 kilometrelik kablo döşedi ve 50,563 metrelik kabloyu yer altına aldı. 

AYEDAŞ, İstanbul Anadolu Yakası’nda enerji sürekliliği için yeni yatırımlarına da hız verdi. 1479 yeni aydınlatma armatür montajının tamamlandığı kentte, 97,972 kilometrelik kablo döşeme çalışması yapıldı. 50,563 metrelik kablo da yer altına alındı.

AĞUSTOS AYI YATIRIMLARI

AYEDAŞ, İstanbul Anadolu Yakası’nda kesintisiz ve sürdürülebilir elektrik hizmeti kapsamında Ağustos 2016’da bakım çalışmaları ile yatırımlarına devam etti.

Daha aydınlık bir İstanbul için Üsküdar, Ataşehir, Kadıköz, Erenköy, Ümraniye, Çekmeköy, Beykoz, Sancaktepe, Şile, Pendik, Kartal, Maltepe, Tuzla, Adalar ilçelerinde 3088 aydınlatma armatürü kontrolden geçirildi. AYEDAŞ ekipleri tarafından Üsküdar, Ümraniye, Çekmeköy, Beykoz, Ataşehir, Sancaktepe 22 trafonun yenilendiği İstanbul Anadolu Yakası’nda, Üsküdar, Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar, Erenköy, Ümraniye, Pendik, Kartal, Maltepe, Tuzla, Sancaktepe 184 panonun bakımı gerçekleştirildi. Yine Tuzla, Beykoz ve Pendik’te 18 kilometre uzunluğundaki hattın bakımı yapıldı.

 

Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki Haberler