1. HABERLER

  2. KARİYER/ATAMA

  3. Hacettepe Üniversitesi nükleer tıp uzmanı arıyor

Hacettepe Üniversitesi nükleer tıp uzmanı arıyor

Hacettepe Üniversitesi, nükleer tıp uzmanı olan profesör unvanlı bir kişiyi öğretim üyesi olarak işe alacağını duyurdu.

Hacettepe Üniversitesi nükleer tıp uzmanı arıyor

Enerji Günlüğü - Hacettepe Üniversitesi, nükleer tıp alanında çalışmaları olan profesör unvanlı bir kişiyi öğretim üyesi olarak işe alacak. Ayrıca üniversite enerji ve maden işletme alanında da 2 doktor unvanlı kişiyi de öğretim üyesi olarak  işe almayı planlıyor.

Hacettepe Üniversitesi Rektörlüğü, Tıp Fakültesi, Nükleer Tıp Bölümüne bağlı profesör unvanlı bir kişiyi öğretim üyesi olarak işe alacağını bildirdi. Adayların nükleer tıp uzmanı olması ve doçentlik unvanını nükleer tıp alanında almış olması gerekiyor.

Ayrıca Rektörlük, Mühendislik Fakültesi’nde Enerji Bölümü’ne bir ve Maden İşletme Bölümü’ne de bir olmak üzere toplam 2 adet doktor unvanlı öğretim görevlisinin işe alınacağını duyurdu. Enerji Bölümü’ndeki adayların Makine Mühendisliği alanında doçentlik yapmış olmaları ve içten yanmalı motorlar konusunda çalışmış olmaları gerekiyor. Maden İşletme Bölümü’ndeki adayların ise doktorasını Maden Mühendisliği alanında yapmış olmaları ve madencilik yöntemleri konularında çalışmalar yapmış olmaları bekleniyor.

SON BAŞVURU TARİHİ NE ZAMAN?

Başvuruların 02 Ocak-16 Ocak 2023 günü mesai sonuna kadar yapılması gerekiyor. Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna yapılacak başvurular kadronun ilan edildiği birime yapılırken, Profesör kadrosuna yapılacak başvurular ise Hacettepe Üniversitesi Rektörlüğü’ne yapılacak.

İlgili Haberler
Önceki ve Sonraki Haberler