1. HABERLER

  2. PETROL

  3. Salihli Belediyesi akaryakıt istasyonunu kiraya verecek

Salihli Belediyesi akaryakıt istasyonunu kiraya verecek

Manisa Salihli’de benzin istasyonu, market, restoran ve kafeteryadan oluşan kompleks kiraya verilecek.

Salihli Belediyesi akaryakıt istasyonunu kiraya verecek

Enerji Günlüğü - Manisa Salihli’de akaryakıt istasyonu, market, restoran ve kafeteryadan oluşan Belediyeye ait kompleks, toplu halde kiraya verilecek.

Manisa ilinin Salihli ilçesine bağlı Zafer Mahallesinde 3240 ada, 1 numaralı parselde bulunan akaryakıt istasyonu, market, restoran ve kafeteryadan oluşan Salihli Belediyesine ait kompleks, 10 yıllığına kiraya verilmek üzere, kapalı teklif arttırma usulüyle ihale edilecek. 

İhale 22 Kasım 2022 günü, saat 13.30’da, Salihli Belediyesi Encümeni huzurunda yapılacak. İhale konusu işyeri kompleksi için KDV hariç 820.000 lira aylık muhammen kira bedeli ile 2.952.000 lira geçici ihale teminatı belirlendi. 

İhale şartnamesi, mesai saatleri içinde, Salihli Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğünde ücretsiz görülebilecek ve aynı yerden 10.000 TL karşılığında satın alınabilecek. 

Tekliflerin en geç 21 Kasım 2022 günü saat 16.30’a kadar Salihli Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğüne elden teslim edilmesi ya da bu saatte ulaşmış olacak şekilde postayla gönderilmesi gerekiyor.

İlgili Haberler